indirimkodları.com

Gumush Indirim Kodu

Gumush promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2021

En iyi fiyatlar Gumush'da. Bu sayfadaki Gumush Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 23% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Sakızda bir alışverişin neyi gerektirdiğini deneyimlemek için web sitemizde şarkı söylemeniz gerekiyor, ayrıca pazardaki ürünümüzde sizi güncelleyeceğiz. Siparişleriniz banka onayından sonra 3 iş günü içinde (Pazartesi-Cuma) gönderilecektir. İstanbul Fatih İlçesi'nden teslimat adresinin uzaklığına bağlı olarak, kargo şirketi siparişinizi 1-3 gün içinde teslim edecektir. Özel üretim ürünlerinin teslimat süreleri üretim süresine göre değişmektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve teslimat süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik durumunda, üyelik bilgilerinize göre bilgilendirileceksiniz. Bu nedenle üyelik tam ve doğru bilgi önemlidir. Tatillerde ve resmi tatillerde teslimat yapılmaz.
Seçtiğiniz tüm ürünler, sözleşmeli nakliye şirketleri tarafından Gumush.com garantisi ile size teslim edilecektir. Www.gumush.com'daki her ürün 2 yıl garantilidir. Aldığınız ürünü, teslim aldığınız formla birlikte teslim tarihinden itibaren yedi gün içerisinde açmadan, yok etmeden, yok etmeden, ürünü kullanarak iade edebilirsiniz. Ürünü dilekçe veya ürün faturası, sipariş numarası da dahil olmak üzere iade formu ile iade edin. Müşterinin ürünü iade etmesi veya geri çekmesi durumunda, ürün bedeli, iade edilen ürünü aldığımız andan itibaren on gün içinde iade edilir. Kredi kartı iade ücreti 2-6 hafta arasında bankanız tarafından yapılır. Bu dönemde şirketimizde birikim bulunmamaktadır.