indirimkodları.com

H & M Indirim Kodu

H & M promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2021

En iyi fiyatlar H & M'da. Bu sayfadaki H & M Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 80% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Bizimle alışveriş yaparken aşağıdaki alışveriş ipuçları önemlidir. Biz sipariş onay alındıktan sonra 2-3 gün içinde satın alma teslim edecek. Banka tatilleri hariç Pazartesi-Cumartesi günleri teslimat yapıyoruz. 3.99 £ 'a tıklayın ve toplayın . Kısa mesaj ve e-posta ile onay alacaksınız. Parseliniz seçilen mağazaya Pazartesi-Cumartesi 2-3 gün içinde ulaşacaktır. Parselinizi H&M mağazasına geldiği tarihten itibaren toplamak için 7 gününüz var, sadece kimliğinizi ve Pick-up kodunuzu getirmeyi unutmayın, çünkü parselinizi onsuz teslim edemiyoruz. Ülkenizde bulunan H & M mağazasında teslim alma. Bölgenizdeki Tıkla ve Topla hizmeti için geçerliyse, posta kodunuzu yazarak ödeme kutusundaki en yakın yeri arayabilirsiniz. Mağazada teslim alma işleminin 700x500x600mm'den daha büyük parseller için mevcut olmadığını lütfen unutmayın. Parseliniz ertesi gün 20.00'den önce teslim edilecektir. Banka tatilleri hariç, haftanın 7 günü konut adreslerine teslimat yapıyoruz. Banka tatilleri hariç Pzt-Sat Pick-up Puanlarına teslim ediyoruz. 22: 00'den sonra sipariş yerleri 2 gün içinde teslim edilecektir.
Şimdi satın al. Daha sonra öde. Alışveriş yapmanın daha esnek bir yolu.Ürünlerinizi evde deneyin ve daha sonra ödeyin. H&M uygulamasında veya hm.com'da nasıl ödeme yapacağınızı kolayca seçebilirsiniz. Klarna ile daha sonra öde hizmetlerimizi kullanabilmek için bir H&M üyesi olmanız gerekir. Şimdi alışveriş yapın ve aylık taksitlerle fazla mesai ödeyin. Satın alma işleminizi yaptıktan sonra Klarna'dan daha fazla bilgi alacaksınız. Çevrimiçi ödemelerinizi güvende tutmak bir numaralı önceliğimizdir. Bu, işleminizi tamamlamak için kart ödemenizi 3D Secure ile doğrulamanız gerekebileceği anlamına gelir. 3D Secure kimlik doğrulaması hakkında daha fazla bilgi için bankanızla iletişim kurun. Kasada ödeme yönteminiz olarak PayPal'ı seçin ve mopre bilgileri için web sitemizdeki iletişim bölümümüzden bizimle iletişime geçebilirsiniz.