indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Hirdavatan

Hirdavatan Indirim Kodu

Hirdavatan promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2021

En iyi fiyatlar Hirdavatan'da. Bu sayfadaki Hirdavatan Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 60% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Bu adımdan sonra, hirdavatan.com'da kayıtlı bir kullanıcı hesabınız yoksa, bilgilerinizi girerek üyeliğinizi kaydedersiniz. E-posta adresi ve şifre üyelik kaydı için yeterli olsa da, siparişinizi size gönderebilmemiz için iletişim bilgilerinizin sisteme tam olarak girilmesi gerekir. Hirdavatan.com'a üye olmak için herhangi bir ödeme yapılması gerekmez. Kullanıcı kaydı aşamasından sonra, teslimat ve fatura bilgilerinizi ilgili sayfaya girin ve sonraki sayfaya geçin. Siparişinizin tüm ayrıntılarının listelendiği bu sayfada kontrolünüzü yaptıktan sonra, "SİPARİŞİ ONAYLA" düğmesine basın. Bu aşamada bilgileriniz doğrudan bankanın VirtualPOS sistemi tarafından sorgulanacak ve ödeme işleme alınacaktır. Kredi kartınızda gerekli ödeme onaylandığında, sipariş onay sayfası sunulur, sistem bir sipariş takip numarası tanımlar ve siparişinizi özetleyen bir e-posta size otomatik olarak sistem tarafından gönderilir. ve "Havale" ödeme yöntemleri.
Stokta olmayan bir ürün sipariş ettiğinizde, teslim süresi 24 saat içinde bildirilecektir. Bu süre en az 2, en fazla 28 gündür. hirdavatmarketim.com, müşteriye teslim süresine kadar meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini (KDV oranındaki değişiklikler hariç) yansıtmayacağını garanti eder. Şirketimizden kargoya yerel ve dünya dışı siparişlerin teslimine kadar geçen aşamalar ve süreçler yukarıdaki maddelerde açıklanmıştır. Kargo şirketi siparişinizi bizden aldıktan sonra, bölgesel dağıtım başlar, böylece kargo takip numaranızı web adresine veya şirkete kullanarak kargolarınızın size ne kadar süre teslim edileceğini öğrenebilirsiniz. Herhangi bir durumla karşılaşırsanız, lütfen gecikmeden Müşteri Temsilcilerimizle iletişime geçin. Siparişinizi kredi kartı ile yaptıysanız, kredi kartınıza iade edilir ve havale ile yapmışsanız, havale adresinize iade edilirsiniz.
Ürünü gönderirken zarar görmemek için iade edeceğiniz ürünü orijinal ambalajı ve tüm faturaları içeren ayrı bir kutuya koyun. Orijinal ambalajıyla yapılan gönderilerde, ürün hasar görebilir veya imha edilebilir, çünkü ürün hasar görebilir veya yok edilebilir, böylece ürün hasar görebilir veya yok edilebilir. Mümkün olmasa bile, tekrar satılamayacağı için geri ödeme almada sorunlar olacaktır.Lütfen tüm kopyalarla birlikte iade etmek istediğiniz ürünü iade etme nedenini belirterek notunuzu ve faturanızı gönderin. Lütfen ürünü sözleşmeli kargo şirketine gönderin. Kargo şirketi ile müşteri arasında bir kayıt yapılmadığı sürece kargoda hasar gören ürün firmamız tarafından herhangi bir işleme tabi tutulmayacaktır.