indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Hiref Store

Hiref Store Indirim Kodu

Hiref Store promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2021

En iyi fiyatlar Hiref Store'da. Bu sayfadaki Hiref Store Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 20% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Hiref Store Ödeme: Biz sadece kredi kartı ve Posta Siparişi ile ödeme seçenekleri var. Firmamız ilk alışveriş sitelerimizde alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini sağlar. Kredi kartı bilgileriniz sistemimizde hiçbir şekilde saklanmaz. Ödeme ekranına geldiğinizde, Kredi Kartı varsayılan ödeme seçeneği olarak gelecektir. Kredi kartı bilgilerinizi karttaki alanlara yazın. Bankaları desteklemek için, Kredi Kartı Ödemeleri'nde "3D Secure" parolasını girerek güvenli bir ödeme yapabilirsiniz.3-D Secure, kart şirketleri tarafından online alışverişi güvenli bir şekilde yapmak için geliştirilen bir kimlik doğrulama sistemidir. 3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, sadece banka tarafından kendisine bilinen ödeme şifresi banka tarafından sorulur ve kart sahibinin kimliği doğrulanır. Bu şekilde, kredi kartlarınızın internette yetkisiz kişiler tarafından kullanılması engellenir. Siparişi onayla düğmesini tıklattığınızda, form kredi kartı ile ilgili işlem yapılacak bankaya göre görünür. Kullanılan kredi kartı henüz 3D Secure sistemine kayıtlı değilse, bir "Etkinleştirme Formu" görüntülenir. Bilgileriniz bankadan doğrulanırsa, siparişiniz onaylanır. (3B Güvenli sayfasının açabilmesi için Açılır Pencere engelleyicilerinizin kapatılması gerekir.
Hiref Store İadesi: İade etmek istediğiniz ürünleri faturaile birlikte siparişi aldığınız tarihten itibaren 30 gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekir. Hirefstore.com Bildirimi'ne gelen iadeler: E-postanız, iadenizi aldığımızda gönderilecektir. İadeler: Hiref, iade ettiğiniz ürünlerin iade koşullarını karşılaması halinde 2 iş günü içinde bankaya para iadesi iletir. Bir sonraki bankanızın işlemini takip edebilirsiniz.