indirimkodları.com

Hop2 Indirim Kodu

Hop2 promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2021

Hop2 Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Hop2'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 50% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Bir şey gelirse ve seyahatinizi iptal etmeniz veya ertelemeniz gerekiyorsa, seçtiğiniz ücret türüne bağlı olarak geri ödeme veya değişim alabilirsiniz. Biletin esnekliği genellikle fiyatla ilişkilidir, en ucuz biletler genellikle değiştirilemez ve iade edilemez ve daha pahalı ücretler daha fazla esneklik sunar. Tüm biletler devredilemez ve isim değişikliğine izin verilmez.
Kesinlikle Hop2 indirimli son dakika fırsatlarında uzmandır, muhtemelen uçuştan saatler önce bile bir yer bulabiliriz!
Uçuşunuzu kaçırırsanız, derhal en yakın havayolu müşteri hizmetleri temsilcisinden yardım almalısınız. Askıya alınan biletlerin değeri yoktur ve değiştirilemez veya iade edilemez. Uçuşunuzu kaçırdığınızı fark ederseniz, havayolunu arayabilir ve davanızı onlarla doğrudan savunabilirsiniz. Temsilciye bağlı olarak, gelecekteki bir uçuşta kullanmanız için bileti açabilirler. Hop2, havayolları tarafından askıya alınan biletleri eski durumuna getiremez.
Hop2'nin 24 saat ücretsiz iptal politikası vardır. Bu zaman dilimi içinde Hop2 ile iletişim kurabilir ve tarih / rota / ad değişiklikleri gibi değişiklikleri işleyebilirsiniz, ancak bu tür değişikliklerin her zaman orijinal rezervasyonunuzun iptal edilmesini gerektirdiğini ve bu nedenle fiyat artışına veya ücrete neden olabilecek uçuşunuzu yeniden rezerve etmemiz gerektiğini lütfen unutmayın. fiyat farkı.