Hostgator İndirim Kodu - 99% - Hostgator Kupon Ekim 2022

Hostgator promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2022

Hostgator İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Hostgator'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 99% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
Hostgator’daki AWStats’tan bir IP Adresi hariç tutma: Kendi sayfa ziyaretlerinizin sayılmasını önlemek için AWStats’a giriş yapmak istemediğiniz bir IP adresi belirleyebilirsiniz. Bu, sitenizi görüntülemenize ve günlük istatistikleri etkilemeden güncellemeler yapmanızı sağlar. IP adresinizi hariç tutmak için: 1. hostgator.com/ip.shtml adresini ziyaret edin ve kırmızı IP adresini kopyalayın. Bu senin bağlanan IP adresin. CPanel içine 2.Log. 3. Dosyalar bölümünde, Dosya Yöneticisi simgesini tıklatın. 4. public_html üzerinde gezinin ve tmp klasörünü açın. 5. Awstats klasörünü açın. 6.Awstats.example.com.conf adlı dosyayı bulun (example.com gerçek etki alanı adınız olacaktır) ve Düzenlemeyi seçin. 7. SkipHosts ile başlayan satıra ilerleyin ve bağlanan IP'nizi tırnak içine ekleyin. Ödeme: Hostgator kişisel çek veya havale kabul eder. Bu ödemeyi alır almaz belirtilen hesaba uygulayacaklar, ancak daha önce değil. Lütfen çek veya havale işlemlerini "HostGator.com" adresine yatırın ve posta ile posta yoluyla, birincil e-posta adresinizi, birincil alan adınızı veya müşteri kimlik kontrollerini içeren bir notla birlikte gönderin. Banka. Hostgator'da iptal talebini gönderdikten sonra, gerçekleşir: İsteğinizin olduğunu onaylayan bir e-posta alacaksınız. Bu e-postayı 1 saat içinde geri alamazsanız, iptal isteğinizi almadılar ve bunun sonucunda herhangi bir masraftan siz sorumlu olacaksınız. İsteğinizi aldıklarını öğrendikten sonra, lütfen kimliğinizi doğrulamaları ve hesabınızı kapatmaları için 72 saat izin verin. Başarılı bir şekilde iptal edildiğinizi onaylayan takip e-postasını alana kadar hesabınız etkin kalacaktır.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /604 stemmen

über Hostgator

HostGator bir şirkettir. Web barındırma ve ilgili hizmetlerin global bir sağlayıcısıdır. 2002 yılında kuruldu. Paylaşımlı, Bayi, VPS ve Dedicated web hosting alanında lider bir sağlayıcı haline geldi. Web\'e hızlıca girmenize yardımcı olur. Süper hızlı gibi. Bir kickass web sitesi, portföy veya çevrimiçi mağaza oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir. Mağaza her zaman web barındırma için en iyisini sağlar ve müşterilerine barınmanın en iyi yolunu ve nasıl kullanılacağını öğretir. Her zaman müşterilerinin beklentilerini yerine getirmeye çalışırlar. Ayrıca, en iyi web sunucusu için HostGator\'a hoş geldiniz.

99% indirim

Bu sayfada, Hostgator için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

Hostgator ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar