indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Hostgator

Hostgator İndirim Kodu

Hostgator promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2021

Hostgator İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Hostgator'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 65% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Hostgator’daki AWStats’tan bir IP Adresi hariç tutma: Kendi sayfa ziyaretlerinizin sayılmasını önlemek için AWStats’a giriş yapmak istemediğiniz bir IP adresi belirleyebilirsiniz. Bu, sitenizi görüntülemenize ve günlük istatistikleri etkilemeden güncellemeler yapmanızı sağlar. IP adresinizi hariç tutmak için: 1. hostgator.com/ip.shtml adresini ziyaret edin ve kırmızı IP adresini kopyalayın. Bu senin bağlanan IP adresin. CPanel içine 2.Log. 3. Dosyalar bölümünde, Dosya Yöneticisi simgesini tıklatın. 4. public_html üzerinde gezinin ve tmp klasörünü açın. 5. Awstats klasörünü açın. 6.Awstats.example.com.conf adlı dosyayı bulun (example.com gerçek etki alanı adınız olacaktır) ve Düzenlemeyi seçin. 7. SkipHosts ile başlayan satıra ilerleyin ve bağlanan IP'nizi tırnak içine ekleyin.
Ödeme: Hostgator kişisel çek veya havale kabul eder. Bu ödemeyi alır almaz belirtilen hesaba uygulayacaklar, ancak daha önce değil. Lütfen çek veya havale işlemlerini "HostGator.com" adresine yatırın ve posta ile posta yoluyla, birincil e-posta adresinizi, birincil alan adınızı veya müşteri kimlik kontrollerini içeren bir notla birlikte gönderin. Banka.
Hostgator'da iptal talebini gönderdikten sonra, gerçekleşir: İsteğinizin olduğunu onaylayan bir e-posta alacaksınız. Bu e-postayı 1 saat içinde geri alamazsanız, iptal isteğinizi almadılar ve bunun sonucunda herhangi bir masraftan siz sorumlu olacaksınız. İsteğinizi aldıklarını öğrendikten sonra, lütfen kimliğinizi doğrulamaları ve hesabınızı kapatmaları için 72 saat izin verin. Başarılı bir şekilde iptal edildiğinizi onaylayan takip e-postasını alana kadar hesabınız etkin kalacaktır.