indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Hostinger

Hostinger İndirim Kodu

Hostinger promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2021

Hostinger İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Hostinger'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 90% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

WordPress siteniz yavaş. Hostinger tarafından aşağıdaki gibi hızlandırabilirsiniz: Web siteniz büyüdükçe ve geliştikçe, bir süre sonra yavaşlaması ve yüklenmesinin daha uzun sürmesi doğaldır. Bu durumda, web sitenizi optimize etmeniz gerekir. Görüntü boyutlarınızı azaltmak, önbelleğe almak ve sıkıştırmak, en iyi duruma getirme işlemine başlamanın en iyi yoludur. Neyin yavaşlamaya neden olduğunu bulmak için GTMetrix kullanmanız şiddetle tavsiye edilir. Web sitenizin olabildiğince sorunsuz çalışmasını sağlamak için bu öğreticiyi kontrol edebilirsiniz: https: //www.hostinger.web.en/guides/wordpress.
Zyro'daki web sitesi şablonunu Hostinger tarafından değiştirebilirsiniz: Zyro web sitenizin şablonunu değiştirmek için, kontrol panelinizde Web Sitesi Oluşturucu'ya erişin, Site Builder sayfanızın üstündeki Yeni / Sıfırla simgesini bulun ve tıklayın. Görünen açılır menüde, Şablonu Değiştir'i tıklayın. UYARI! Şablonunuzu değiştirdiğinizde, geçerli şablonla ilgili bilgiler kaybolacak. Başka bir deyişle, bu web sitenizi sıfırlamak anlamına gelir ve önceki çalışmalarınızın tümü kaybolacaktır.
Blogunuzu Blogger’dan Hostinger’a taşıyabilirsiniz: Blogger web siteniz yalnızca Blogger’ın platformunda kullanılabilir. Ancak, Blogger web sitenizi Hostinger'da barındırılan bir WordPress sitesine tam olarak aktarabilirsiniz. WordPress neredeyse otomatik bir geçiş özelliği sunar, böylece web sitenizi hiçbir zaman tam olarak taşıyamazsınız. Nasıl taşınacağına dair ayrıntılı bir öğretici https: //www.hostinger.web.en/guides/bloggerdan-wordpresse-site-tasima adresinde bulunabilir.