indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Hotels.Com

Hotels.Com İndirim Kodu

Hotels.Com promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Temmuz 2020

Hotels.Com İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Hotels.Com'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Hotels hesabınıza rezervasyon eklemek için: 1. Hotels hesabınıza giriş yapın, Rezervasyonları bulun, formu doldurun ve Gönder'i tıklayın. 2. Rezervasyonunuzu kontrol edin. 3. Hotels Rewards kutusuna gidin ve Giriş yap seçeneğini belirleyin ve bu rezervasyonu hesabınıza ekleyin. Bu bağlantıyı göremezseniz, rezervasyonunuz hesabınıza zaten eklenmiştir. 4. Rezervasyon eklenmişse, "Başarılı! Bu rezervasyonu başarılı bir şekilde Hotels.com ™ Rewards hesabınıza eklediniz." Şimdi rezervasyonunuzu, hesabınızın Rezervasyonlarınızı yönetin bölümünde görebilirsiniz. Hotels.com ™ Ödül geceleriniz, konaklamanız tamamlandıktan sonraki 72 saat içinde eklenir.
Hotels'un geri ödeme politikası: Otelinizi veya tatil kiralama rezervasyonunuzu iptal ederseniz, rezervasyonunuzun koşuluna bağlı olarak ödediğiniz tutarın iadesini almaya hak kazanabilirsiniz. Geri ödemenin ne zaman ve nasıl yapılacağı, rezervasyon ödemenizi nasıl yaptığınıza bağlıdır. Kredi ve banka kartı ödemeleri için geri ödemeler. Geri ödeme 24 saat içinde işleme koyulur ve rezervasyonu ödemek için kullandığınız kart iade edilir. Geri ödemenin hesabınıza gönderilmesi 7 gün sürebilir ve beyannamenizde görünmesi 2 fatura süresine kadar sürebilir. 7 gün içinde geri ödeme almazsanız, lütfen bankanıza veya kredi kartı şirketinize başvurun.