indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler İç Giyim Çarşısı

İç Giyim Çarşısı Indirim Kodu

İç Giyim Çarşısı promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2020

İç Giyim Çarşısı Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. İç Giyim Çarşısı'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 30% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

At İç Giyim Çarşısı, 100 TL ve üzeri siparişler için ÜCRETSİZ KARGO. 100 TL'nin altında 7,5 TL nakliye ücreti vardır. İç giyim mağazalarında ve alışveriş merkezlerinde halka hizmet veren Türkiye Yeşildirek / İstanbul'da toptancılar çarşısınd. Bu avantajla, siparişlerinizi 24 saat içinde gönderiyoruz. Akşam ve gece saatlerinde verilen siparişler ertesi gün kargoya teslim edilir. Cuma ve akşam verilen siparişler Cumartesi günü gönderilir. Bu süreçteki başarı oranları% 90'dır. 24 saatlik taahhüdümüz, ürünlerin size teslim edildiği zaman değil, kargo şirketine verildiği zamandır. Nadiren, bazı ürünlerin üreticinin tedarik süresine bağlı olarak 1-2 iş günü sürebilir. Hafta içi 12: 00'den sonra verilen tüm siparişler ertesi gün kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz yere bağlı olarak nakliye şirketlerinin teslim süresi (nakliye süresi) 1 ile 3 gün arasında değişir. Bu, tüm kargo şirketleri için ortalama teslim süresidir. Bazı bölgeler çok hızlı bir şekilde teslim edilir, ertesi gün; Kargo şubesi olmayan yerlerde teslimat süresi biraz daha uzun olabilir. Merkezden çok uzak olan bazı bölgelerde, kargo şirketlerinin sadece haftanın bazı günlerinde teslimat hizmeti vardır.
At İç Giyim Çarşısı, döviz ve iade işlemleri 1-2 iş günü gibi kısa bir sürede gerçekleştirilir. Lütfen iade etmeye veya değiştirmeye çalıştığınız ürünleri göndermeyin. Kısa bir süre kullanılmış ürünler ve cilt ile doğrudan temas yoluyla denenmiş ürünler kolayca tanımlanabilir. Denenmiş ürünleri hijyenik nedenlerle satmak mümkün değildir. Yasal olarak, ilgili markalar hijyenik iç çamaşırı ürünlerini ve denenmiş ürünleri iade veya değiştirme hakkına sahiptir. Ürün kutuları hasar görmemiştir; Her türlü kutu, etiket ve ambalaj malzemesinin hasarsız ve eksiksiz olması önemlidir. Değişime uygun ürünler gönderirken; lütfen nakliye çantası ile kutulanmış ürünler, ayrı bir dış durumda bir koruyucu gönderin. Ürün kutusu, ezilmiş ve yırtılmış ürünler için iade edilemez veya değiştirilemez.