indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler IHS Telekom

IHS Telekom İndirim Kodu

IHS Telekom promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2021

IHS Telekom İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. IHS Telekom'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 50% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
1999 yılından beri Veri merkezi ve bulut bilişim servisi tasarımı IHS Telekom. 2007 Yılında ICANN tarafından akredite (IANA 1091) merkez alan adı sektöründeki global internet devlerinin olduğu yere yerleştirildi. IHS Telekom, Nic.TR onaylı kayıt operatörü statüsü kazanmış, Nic.TR onaylı kayıt operatörü olarak alan adı tahsis yönetimi başlatıldı.
DAHA. BİLGİ
100.000'den fazla müşteri müşterisinin yanı sıra, İş Bankası, Yapı Kredi, Halk Bankası, Akbank, Garanti Bankası, TEB, Finansbank, Deniz Bankası, Koç Holding, Yıldız Holding, Sabancı Holding gibi müşterilere hizmet imkanı sunan IHS Telekom, 2009 Yılında başlatılıyor Sistem Entegrasyon servisleriyle, Bilişim Güvenliği alanında bir çok başarı hikayesine imza atıldı.2007 Yılında ICANN ve 2008 Yılında NIC.TR tarafından akredite edildi IHS Telekom, 200.000 i alanını alan sayfası, 100.000 kişinin yerini alandaki en büyük 100 .2002 Yılından beri VeriSign grubu SSL Sertifikalarının Türkiye distribütörlüğünü yapan IHS Telekom, VeriSign Platinium, Geotrust Platinium, Thawte Platinium ve Rapid SSL Platinium ortağı olarak Türkiye, KKTC, Balkan Ülkeleri ve Orta Asya Cumhuriyetleri ir. IHS Telekom 2007 Yılı itibarı ile Ripe NCC üye kuruluşlar arasına girmiş ve kendi IP adreslerini yöneterek daha esnek ve etkin bir ağ operasyon alanı kurmuştur.