IKEA İndirim Kodu - 60% - IKEA Kupon Ocak 2023

IKEA promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2023

En iyi fiyatlar IKEA'da. Bu sayfadaki IKEA İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 60% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (50)
  • Kodu (15)
  • Kampanyalar (35)
  • Ücretsiz Kargo (1)

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Herhangi bir nedenle IKEA mağazalarından memnun değilseniz, ürünü yalnızca orijinal ambalajında (ambalajsız), satış makbuzu veya makbuz veya e-arşiv faturasında iade etmeniz ve satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde iade etmeniz gerekir. Ürün orijinal ambalajında değilse veya kurulursa, iade edilen ürünün fiyatı IKEA mağazalarında kullanabileceğiniz iade kartına ücretlendirilir. İade kartının kullanım şartları, kartın arkasında belirtilmiştir. İade işleminin ücretini, ürünlerin alındığı tarihten itibaren 14 gün içinde kendi şirketine ait olan anlaşmalı nakliye şirketi aracılığıyla iade edebilirsiniz. Dilerseniz mağazalarına 30 gün içinde dönebilirsiniz. Kurulum hizmeti IKEA kurulum ekipleri tarafından, nakliye hizmeti ise Borusan Lojistik tarafından verilmektedir. Çıkış ve nakliye servis sayaçlarını mağazalarındaki kasalardan geçtikten sonra bulabilirsiniz.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.6 /673 stemmen

über IKEA

IKEA, diğer kullanışlı malların yanı sıra, zaman zaman ev hizmetlerinin yanı sıra, montaja hazır mobilya, mutfak aletleri ve ev aksesuarları tasarlayan ve satan İsveçli bir çokuluslu gruptur. En az 2008'den beri dünyanın en büyük mobilya perakendecisi olmuştur.

60% indirim

Bu sayfada, IKEA için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. IKEA ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar

FLO için diğer promosyon kodları