indirimkodları.com

IKEA İndirim Kodu - 25% - IKEA Kupon Mayıs 2022

IKEA promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

En iyi fiyatlar IKEA'da. Bu sayfadaki IKEA İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 25% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Herhangi bir nedenle IKEA mağazalarından memnun değilseniz, ürünü yalnızca orijinal ambalajında (ambalajsız), satış makbuzu veya makbuz veya e-arşiv faturasında iade etmeniz ve satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde iade etmeniz gerekir. Ürün orijinal ambalajında değilse veya kurulursa, iade edilen ürünün fiyatı IKEA mağazalarında kullanabileceğiniz iade kartına ücretlendirilir. İade kartının kullanım şartları, kartın arkasında belirtilmiştir.
İade işleminin ücretini, ürünlerin alındığı tarihten itibaren 14 gün içinde kendi şirketine ait olan anlaşmalı nakliye şirketi aracılığıyla iade edebilirsiniz. Dilerseniz mağazalarına 30 gün içinde dönebilirsiniz.
Kurulum hizmeti IKEA kurulum ekipleri tarafından, nakliye hizmeti ise Borusan Lojistik tarafından verilmektedir. Çıkış ve nakliye servis sayaçlarını mağazalarındaki kasalardan geçtikten sonra bulabilirsiniz.