indirimkodları.com

Ikea.Com İndirim Kodu - 60% Indirim Mayıs 2022

Ikea.Com promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

Ikea.Com İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ikea.Com'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 60% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

IKEA Antalya'ya Nasıl Gidilir? Antalya-Mersin'den geliyorsanız: D-400 karayolu üzerinde, Antalya'dan Mersin'e taşınırken herhangi bir yerden Altınova'dan Altınova Y'ye çıkın. Solunuzda IKEA mağazasını bulacaksınız. Altınova yanyol / Kuzey yanyol tabelasını takip edin ve 700 metre sonra sola dönün. Mersin-İzmit yönünden geliyorsanız: D-400 karayolu üzerinde, Mersin'den Antalya'ya doğru ilerlerken Altınova Yanyol çıkışını Altınova'dan alın. Sağınızda, IKEA mağazasını göreceksiniz. Altınova yanyol / Kuzey yanyol tabelasını takip edin ve 700 metre sonra sola dönün. Tramvayla seyahat bilgileri: Altınova durağındaki Antalya-Havaalanı tramvay hattını kullanarak mağazalarına ulaşabilirsiniz.
IKEA Bodrum Sipariş ve Teslim Noktasına Ulaşabilirsiniz: IKEA Bodrum Sipariş ve Teslim Noktası Konacık Mevkii Atatürk Bulvarı üzerindedir. Bodrum Merkez'den geliyorsanız: Turgutreis / Yalıkavak'a doğru giderken Bitez kavşağından sola dönün ve 1,6 km sonra ana caddede Avenue AVM'de bulunan Sipariş ve Teslimat noktasını görebilirsiniz. Turgutreis / Ortakent'ten geliyorsanız: Bodrum merkeze doğru hareket ederken, 1,6 km Bitez kavşağından geçtiğinizde sağdaki ana caddeden Avenue AVM'deki Sipariş ve Teslim Noktasına ulaşabilirsiniz.
IKEA Yatak İade Politikası: Yeni yatağınızı 90 gün boyunca evde deneyin. Memnun kalmazsanız, başka bir yatakla değiştirmek için geri getirebilirsiniz. Hayallerinizin yatağını aldığınızda, 25 yıllık ücretsiz garanti ile sağlıklı bir şekilde uyuyabilirsiniz. Kesilmiş kumaş, bitki, alışveriş torbaları, "Fırsat Köşesi" ürünleri, beyaz eşya, mutfak tezgahı gibi kesilmiş veya tasarlanan ürünler iade edilemez veya değiştirilemez.