indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Ince Hesap

Ince Hesap İndirim Kodu

Ince Hesap promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2021

En iyi fiyatlar Ince Hesap'da. Bu sayfadaki Ince Hesap İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 80% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Mevcut hediye kuponunuzu InceHesap'da kullanamıyorsanız: EdiyeGift kuponları kampanya kullanım şartlarına uygun olarak kullanılmalıdır. EdiyeGift kuponunun süresi dolmamış olabilir. Kontrolü kullanmadan önce kontrol başlangıç ​​tarihini kontrol edin. Bu bilgiyi Hesabım sayfanızın "Hediye sertifikalarım" bölümünde bulabilirsiniz. InizYour Hediye Çeki belli bir miktar harcama için mevcut olabilir. Örneğin, kuponunuzun geçerli sınırı 100 TL olarak ayarlanmışsa, kuponunuzu en az 100 TL'lik bir sepette kullanabilirsiniz (nakliye ücreti hariç). Bu bilgiyi, Hesabım sayfanızın "Hediye Çeklerim" bölümünde hediye çeki şartlarında bulabilirsiniz.
Daha sonraki bir tarihte teslim edilmek üzere sipariş verdiğiniz InceHesap ürünlerini istersiniz: Sipariş verdiğiniz ürünler, kendi sitelerinde belirtilen tahmini teslimat sürelerinde depolarına varır ve beklemeden kargo ile paketlenir ve adresinize kargo ile gönderilir. Ne yazık ki, satın alınan ürünün daha sonraki bir tarihte gönderilmesi mümkün değildir.
InceHesap siparişiniz kargo firması tarafından teslim edilir: Siparişiniz onaylandıktan sonra, faturalandırma işlemi tamamlandıktan sonra ürününüz kargo firmasına teslim edilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra, kargo şirketinin teslimat süresi teslimatın yapılacağı bölgeye göre değişebilir. Kargo firmasından detaylı bilgi alabilir veya kargo takip numaranızı sorgulayabilirsiniz.