Interflora Indirim Kuponu - 40% - Interflora Kupon Ekim 2022

Interflora promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2022

Interflora Indirim Kuponu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Interflora'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 40% Indirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
Müşteriler Interflora tarafından promosyonlar ve kampanyalar için e-bülten aboneliği kabul etmiş olmalıdır. Banka taşımacılığı taksitleri altında, Faks veya e-posta ile Interflora merkezine banka makbuzları göndermek için gerekli olmalıdır, müşterinin adı ve soyadı banka makbuzu olmalıdır. Şarj kartı taksit altında, MasterCard vize numarası, meşruiyet zaman çerçevesi ve 3 haneli güvenlik kodu (CVC numarası) girmek için yaklaşacaksınız. Güvenlik kodu, MasterCard 'ın arkasındaki üç basamak ve ardından vize numarası. Sitemizde elde edilecek ürünler banka taşımacılığı veya şarj kartı ile ödenebilir. Rose isteğiniz hakkında gönderdiğiniz iletilerde MasterCard numaranızı asla üretmeyin. İstediğiniz çiçekler bizim parçası çiçek uzmanları tarafından dağılmış. Aynı şekilde ıNTERFLORA gelen çiçek satıcısı bireysel aracılığıyla isteklerini yapabilirsiniz. Çiçek isteğiniz zamanında size gönderilecektir. Yine de, size eşlik odaklanmak için önemli veri vermek önemlidir. Gül açıkça klinik, bölünme ve Oda numarası (örneğin: Nöroloji hizmet odası 15) söz etmelidir; Oda numarasını ve yararlanıcı adını (çift ve böylece koleksiyon ve adı) belirtmek istemiyorsanız, konaklama için gönderilen istekler için. Interflora.org.tr sipariş etmek kolaydır. Altı basit adımı izleyerek siparişinizi yerleştirebilirsiniz. Çiçek göndermek için adresi seçin, size teklif www.interflora.org.tr ürün seçin, Fiyat aralığı ve çiçek teslim tarihini ayarlayın, teslim adresi ve çiçek sipariş bilgilerini girin, mesajınızı yazmak unutmayın, kişisel girin bilgi, son olarak, en kısa sürede sipariş onay ekranı teyit olarak, çiçek sipariş işlenecek ve en yakın Interflora üye çiçekçi gönderilir.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Interflora

Dünyanın en büyük sirkülasyon Birliği olan Interflora sistemi ile, Türkiye 'nin çok belirgin ve saygın online çiçek satıcısının çiçekleri talep etmesini memnuniyetle karşılamaktadır. Eğer bir müşteri yerine getirilmesi düzenlenmiş Bloom yönetimi, Türkiye 'nin 81 alanları 1300 Interflora parçası çiçek satıcısı size birkaç dakika uzakta Ayrıca Interflora ' rakipsiz küresel çiçeği yönetim gelen bir çift arıyoruz arama şansı 158 ulusları kullanmak gerekir, biz Interflora Türkiye olarak doldurun. FLEUROP, Almanya 'daki çiçek satıcıları bir araya geldiğinde 1908 yılında kurulmuştur. Bu, 1910 yılında ABD 'deki FTD Derneğinin temeli ve 1923 yılında Birleşik Krallık 'ta ıNTERFLORA 'nın temeli ile izledi. Daha sonra, Avrupa Birliği olarak, Avrupa Derneği FLEUROP-ıNTERFLORA adı altında birleştir. 1946 yılında, FTD Amerikan Derneği, onun kavramak bir çiçek ile çalışan adam olarak sembolize, kuruldu ve şimdi 158 Milletler 50.000 bireylerin aşan hizmet veren bir canavar dernek dönüşür. INTERFLORA ÇIÇEKLER DERNEĞI, ana yasal dernek Dünya Örgütü bizim ulus konuşan, 23.06.1976 ve sayılı 5788 Içişleri Bakanlığı onayı ile inşa edildi. Interflora Türkiye www.interflora.org.tr/en çiçek yönetimi ile söyleyin.

40% indirim

Bu sayfada, Interflora için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

Interflora ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar