indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Iq Oyuncak

Iq Oyuncak Indirim Kodu

Iq Oyuncak promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2021

En iyi fiyatlar Iq Oyuncak'da. Bu sayfadaki Iq Oyuncak Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

IQ Oyuncak mağazaları sadece online satış yapmaktadır. Mağazanızdaki Havale, EFT, Kapıda Ödeme ve Kredi Kartı ile sipariş verebilirsiniz.Sitemizdeki tüm bankaların kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme, nakit ve kredi kartı seçenekleri mevcuttur. Kapıda kredi kartıyla ödeme yapacaksanız, lütfen siparişinizin not bölümünde belirtin. Tüm siparişlerimiz aynı gün sevk edilir. Siparişlerimiz saat 17: 00'ye kadar aynı gün sevk edilir.Ürünlerimiz Ankara'daki depomuzdan gönderilir. Ürünlerin teslimatı, bulunduğunuz yere bağlı olarak 1 veya 2 gün sürer. Merkez illere teslimat 1 gündür. Önde gelen bir sağlayıcı olan Iyzico aracılığıyla aldığımız güveniniz için ödemeniz Türkiye'ye ödeme yapabilirsiniz. SSL koruması altındasınız.
bizimle bir sipariş sonra ürün en kısa sürede teslim edilecekti. Kargo takip numaranız web sitemizde 20: 00'den itibaren işlenmektedir. Kargo takip numaranıza hesabınızdan erişebilirsiniz. Sattığımız tüm ürünler için faturaları yasal bir zorunluluk olarak veriyoruz. Ön ödemeli satışlarımız söz konusu değil. Sitemizden 70 TL ve üzeri tüm siparişler için Nakliye Ücretsizdir.70 TL'nin altındaki siparişler için sipariş fiyatına 5 TL kargo ücreti eklenir.