indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler istanbul Bilisim

Istanbul Bilisim Kupon Kodu

istanbul Bilisim promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2021

En iyi fiyatlar istanbul Bilisim'da. Bu sayfadaki Istanbul Bilisim Kupon Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 80% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

İstanbul Bilişim, garanti belgesinde belirtilen koşullara uygun olarak sattığı ürünlerin üretim kusurlarından sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır. Madde terk montajı nedeniyle garanti zaman dilimi sırasında düz düşüyor kapalı şansı, bu gratis sabit ve istemciye geri geldi. En büyük düzeltme zaman çerçevesi, özel idareler ve özel yönetim olmadan, tüccar satıcı, operatör, temsilci, gönderici veya yapımcı yapımcısı ve 20 iş günü biri için kusurlu maddenin haber tarihinden itibaren başlar.
Mağazalarımızda satın aldığınız maddenin kusurlu veya hatalı olmaması durumunda, ticaret ve indirim belirtilemez. Alıcı titizlikle navlun taşıma paketi dış paketi kontrol etmek ve herhangi bir atlatmak için böylece madde paketi herhangi bir zarar bir oluşumu olmalıdır eğer sevkiyat paketi yük taşıma memuru ile birlikte döndürülür garanti gerekir Madde yükü yoluyla gönderilen alma rahatsız. Başka bir şey, satıcı ortaya çıkabilecek herhangi bir zarar sorumlu değildir. Geri dönüş durumlarını karşılayan maddenin geri getirisi için, Eğer çok fazla sorun değilse, iş ajanlarımıza nimet, alış irsaliyesi (iade makbuzu), garanti Ahit ve birikim makbuzu ile temasa geçin.
Bir garanti maddesi kısa gelir ve hayal kırıklığı 10 iş günü içinde düzeltilemez ise, Istanbul Bilişim, madde düzeltilinceye kadar müşterinin kullanımına karşılaştırmalı niteliklere sahip başka bir öğe atar. Maddenin düzeltmeleri, Istanbul Bilişim 'in onaylı özel idaresi tarafından yapılacaktır.