indirimkodları.com

Jetradar Indirim Kodu

Jetradar promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2021

Jetradar Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Jetradar'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 60% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Jetradar Ortaklık Programı: Bir seyahat blogu, web sitesi veya portal mı çalıştırıyorsunuz?
Çirkin reklam olmadan sitenizden para kazanmanın yeni yollarını mı arıyorsunuz?
Seyahat etmeyi, makale yazmayı ve mali durumu başkasının halledeceğini mi tercih ederdin? Jetradar Affiliate Network'e katılın – seyahatden para kazanmak için küresel bir eylem başına ödeme programı - ve akıllı bir şekilde gelir elde edin.
Jetradar Ortaklık Programı Faydaları: Jetradar ile seyahat web siteniz için Ücretsiz Uçuşlar Arama Whitelabel alırsınız. Yüksek dönüşüm uçuşları/oteller arama formları ve küresel bir seyahat meta arama motoru olan Jetradar tarafından desteklenen beyaz etiketler. Uçuşlarda ve otellerde %70'e varan gelir payı. Kapsız %5 sevk komisyonları. Farklı para birimlerinde ve ödeme yöntemlerine (Banka havalesi, PayPal, ePayments, Webmoney, Yandex.Money) ödemeler. Yılların tecrübesiile bilgili destek.
Jetradar Affiliate Ağ Maliyeti: Jetradar Affiliate Network üyeliği ücretsizdir. Kurulum ücreti ve devam eden bir ücret yoktur. Çevrimiçi kaydolur olmaz, bağlı kuruluş araçlarımıza anında erişebilirsiniz. İştirakler jetradar araçlarını kullanarak ziyaretçi çekilebilir. Her bir ücretli rezervasyon için ödeme yapıyoruz. Jetradar web sitenizin düzeni ve içeriğine uygun birden fazla seçenek sunar. Ana olanlar Banners ve Arama Kutuları vardır. Özel marka (beyaz etiket) çözümü, uçuş arama işlevselliğimizin web sitenize hafif bir şekilde entegre edilmesine olanak tanır ve sizin adınıza hiçbir gelişme olmaz. Beyaz etiket müşterilerinize yardımcı olur ve markalı bir ilişkiyi korur. Jetradar ayrıca Web Hizmetleri API'si de sunmaktadır. Affiliate Network'e katılmak için tek yapmanız gereken bağlı kuruluş kayıt formunu doldurmaktır. Anında onaylanacak ve otomatik olarak bağlı kuruluş portalına giriş yapacaksınız ve burada işe başlayacaksınız.
Jetradar Affiliate Network Kazançlarımız: Trafiğinizin ürettiği kazancımızın %60 ila %70'ini paylaşıyoruz. Bağlı kuruluş komisyonu, trafiğinizden elde edilen aylık toplam Jetradar gelirine bağlıdır. Sistem para birimi USD'dir ve banka havalesi, PayPal, ePayments, WebMoney ve Yandex.Money ile tercih ettiğiniz para biriminde ödeme yapabiliriz.
Ödemeler Banka havalesi, PayPal, ePayments ile işlenebilir.