indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Jimmy Key

Jimmy Key Indirim Kodu

Jimmy Key promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2020

Jimmy Key Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Jimmy Key'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 80% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Jimmy Key Satın Alma: Alışverişinizi daha güvenli hale getirmek için jimmykey.com SSL güvenlik sertifikası kullanır. Jimmy Key sadece satın alma sırasında 'kredi kartı bilgilerinizi' kullanır. Başka bir eylem için kayıt yapmaz. Bir SSL sertifikası nın kullanımıyla, bilgileriniz yalnızca satın alma sırasında Jimmy Key tarafından kullanılır ve şifrelenmiş bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.
Jimmy Key Exchange: Siparişiniz alındıktan sonra değiştirmek istediğiniz ürün (ler) için bir "İade / Exchange Request" oluşturabilirsiniz. Üyeliğiniz ile giriş yaptıktan sonra ,"Siparişlerim" bölümünden siparişinizin yanındaki "RETURN and CHANGE" butonu ile renk / boyut değiştirmek istediğiniz ürün / s için istek gönderebilirsiniz. Talebiniz onay bilgilerinin gönderilmesinden sonraki 1 iş günü içinde incelenecektir. Onaylanmaması veya özel durumlar olması durumunda, müşteri hizmetlerimiz sizinle irtibata geçecektir. İsteğiniz ve talebinizin onaylanmasından sonra e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Bulunan öğeleri onay e-posta / s Yurtiçi Nakliye detayları değiştirmek istediğiniz ücretsİz için aşağıdaki merkezimize gönderebilirsiniz.
Jimmy Key Return: Ürünün teslim alınmasından sonra, ürün iade koşullarına uygunluğu kontrol edilir. Ürün iade koşullarını karşılıyorsa iade işlemi 3 gün içinde tamamlanır. Ürün iade koşullarını karşılamazsa, adresinize iade edilecektir. İptal veya iade işleminiz tamamlandığında, üyelik e-postanıza bir bildirim iletisi gönderilir. Para iadesinin kartınıza yansıtılma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartıyla ödeme yaptığınızda, genellikle birkaç gün içinde yansıtılır. Banka kartlarıiçin, hesabınızda geri ödeme süresi daha uzundur.