indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Jollychic

Jollychic Indirim Kodu

Jollychic promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2020

En iyi fiyatlar Jollychic'da. Bu sayfadaki Jollychic Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 90% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Jollychic Ödeme: Visa/MasterCard/JCB/American Express/Discover Credit Cards/Bank PayPal adresinden ödeme kabul ediyoruz. Teslimat nakit Suudi Arabistan, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Ürdün, Umman ve Katar için kullanılabilir.
Jollychic Return: Öğelerin kalite sorunları varsa, çevrimiçi iade gönderimi teslimattan sonraki 15 gün içinde kullanılabilir. Tüm döner origianl etiketleri, etiketleri ve ambalaj ile iyi durumda olmalıdır. Cep telefonları, Bilgisayarlar ve Pedler orijinal mühür ile paketlenmiş olmalı, açılmamış ve ikincil satış veya dönüş etkilemez eğer açıldı ama kalite sorunu olmadan reddedilecektir. KSA & BAE cutomerleri için kapıdan kapıya pikap ve self-return hizmeti mevcuttur.
Jollychic İade Yöntemi: COD ödemesi ile ödeme için geri ödeme, eğer eklediyseniz hesabınıza ulaşacaktır, aksi takdirde bakiye olarak Jollychic hesabınıza ulaşacaktır. (KSA müşterisi: Arka hesabınızı "Hesap Ayarı" olarak ekleyebilirsiniz). Transfer 3-5 iş günü sürer. Banka kartı iadesi ile ödeme için 8-15 iş günü içinde ödeme için kullandığınız aynı kredi rach olacaktır. Paypal iadesi ile ödeme için geri ödeme, 3-7 iş günü içinde kullandığınız PayPal hesabına ulaşacaktır.