Jumbo İndirim Kodu - 70% - Jumbo Kupon Ekim 2022

Jumbo promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2022

En iyi fiyatlar Jumbo'da. Bu sayfadaki Jumbo İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 70% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
Jumbo siparişiniz: Ana sayfanın sağ üst köşesindeki Sipariş Takibi düğmesini tıklayarak, giriş yaparak veya üye olmadan sipariş vermişseniz sipariş detaylarını sipariş detaylarından kontrol edebilirsiniz. Siparişiniz Satın Alma Sürecindeyse, Sipariş Ayrıntıları sayfasında gördüğünüz Planlı Gönderme Tarihi'nin sonuna kadar hazırlanacak ve Yurtiçi Kargoya teslim edilecektir. Siparişiniz kargoya verildiğinde, siparişinizin kargo durumunu Sipariş Detaylarınızdaki Kargo Takibi butonundan görebilirsiniz. Jumbo siparişiniz teslim alınacaktır: Sevkiyatın tarihi ürünün kendi detay sayfasında belirtilmiştir. Bu bilgiler anlık hisse senetleri için geçerlidir ve stokların tükenmesi veya stok girişi olması durumunda güncellenir. Siparişinizi tamamladıysanız, giriş yaparak kontrol edebileceğiniz Sipariş Ayrıntısı sayfasındaki Planlanan Gönderi Tarihine gönderilecektir. Üye olmadan sipariş vermişseniz, Sipariş Üzerine Tarifeli Gönderi Tarihine gönderilecektir. Sipariş Takibi düğmesini tıklatarak kontrol edebileceğiniz ayrıntı sayfası. Jumbo Ürünleriniz Kırık / Zarar Görmüşse: Aldığınız sette 5 adede kadar kırık / hasarlı parça varsa, web sitelerinde “Kırık Parça Talep Formu'nu doldurmalısınız. Parça adlarını yazmayı ve kırılan tüm parçaların bir fotoğrafını birlikte eklemeyi unutmayın. Bu durumda, kırık parçaları göndermenize gerek yoktur. Diğer durumlarda, Kargo şirketinizden bir asar Hasar Tespit Raporu almanız gerekir. Set olarak satılan ürünlerde Hasar Tespiti Kaydı'nız yoksa ve 5'ten fazla kırık / hasarlı parça varsa, ürünü Yurtiçi Kargo ile bize geri gönderebilirsiniz. Ücretsiz iade kodunu 14 iş günü içerisinde "Kolay İade" tuşu ile sipariş detay sayfasından alabilirsiniz. Ücretsiz iade nakliye kodunuzla, faturanızla paketinizi Yurtiçi Nakliyat'a verebilirsiniz. İadenizden sonraki 10 iş günü içerisinde iade kargolarınız size bildirilecektir. Tekrar sipariş edebilirsiniz. Aynı ürünü sipariş etmek isterseniz, daha önce sipariş ettiğiniz miktarı yeniden sipariş etme hakkını saklı tutarsınız. Ürünün fiyatı arttıysa, hakkınızdan yararlanmak için talebinizi geri ödemenizin ardından 7 gün içinde şirkete iletmeniz gerekir.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /604 stemmen

über Jumbo

Jumbo bir çevrimiçi mağaza. 1947\'de Çemberlitaş\'ta küçük bir atölyede kuruldukları günden beri, tek bir tutkuları var: hayatınıza yönelik tasarımları yalnızca en doğal malzemeleri kullanarak yaratmak. Yıllar içinde yenilikçilik ve yaratıcılık inancıyla büyümüştür ve en güvenilir markalardan biri haline gelmiştir. Çelik, porselen, cam ve taş 120\'den fazla endüstriyel tasarıma ve ince işçiliğe hayat veriyor Türkiye\'ye çok sayıda ödül kazandı. Vizyonları, estetik ve işlevselliğe sahip masa ve mutfaklara ilham veren ürünler tasarlamak, hayata değer katan detaylar üretmektir. Misyonları, nesilden nesile aktarılan özgün ve zamansız tasarımlarla tanınan ve tercih edilen marka olmaya devam etmektir.

70% indirim

Bu sayfada, Jumbo için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

Jumbo ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar