indirimkodları.com

Kadinfit Indirim Kodu

Kadinfit promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Haziran 2021

En iyi fiyatlar Kadinfit'da. Bu sayfadaki Kadinfit Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 60% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Kadinfit Satın Alma: Güvenliğiniz bizim için önemlidir! Kadinfit.com amacı, ziyaretçilerinin rahat ve güvenli bir ortamda internet üzerinden alışveriş yapmalarını sağlamaktır. Kredi kartı yla yapılan alışverişlerde 128 bit SSL Güvenlik sistemi kullanılmaktadır. Bu, üçüncü tarafların kredi kartı işlemi sırasında kart bilgilerini görmelerini imkansız hale getirir. Alışverişleriniz sırasında, tüm dünyada geçerli olan SSL güvenli iletişim protokolüne ev sahipliği yapan https://Kadinfit.com'da işlem yapılır. Bu SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenip bankaya gönderilmektedir ve bu işlem sırasında bu bilgilere erişebilirsiniz. Kimse kart numaranı göremiyor. Ayrıca kredi kartı bilgileriniz, anlaşmalı bankalar sayesinde para transferi nde dünya standardı olan SET protokolünden geçer.
Kadinfit İadesi: Satın aldığınız ürünleri 10 gün içinde, tam, kullanılmamış ve hiçbir şekilde zarar görmeden iade edebilirsiniz. İade, ürün teslimat notu-fatura vb. ile bize ulaştıktan sonra yasal ödeme süresine (kredi kartı) göre yapılır. Nakit ödemelerinizde ürünü aldıktan sonra çekler tamamlanır ve 3 iş günü içinde sevkiyat masrafları düşüldükten sonra vereceğiniz GARANTI BANKASI hesabına gönderilir. İade ve Değişim nakliye maliyetleri müşterimize aittir.
Kadinfit Exchange: Bozuk, çatlak veya kullanılmaz ürünler için paketi, aynı şekilde eksiksiz, kullanılmamış ve hiçbir şekilde hasarlı olmayan, fatura ile birlikte 10 gün içinde bir değişiklik talebi ile iade edebilirsiniz. Lütfen aşağıda verilen e-posta adresimize dönüş nedenini bildiren bir e-posta gönderin. Yeni ürün fatura ile birlikte bize ulaştıktan sonra, gerekli ürün denetimleri sonra en kısa sürede gönderilir. Ürün stokta yoksa, paranız iade edilecektir. Kullanılmış ürünler için değiştirme yok. Ürün değişimi ve iade gönderimi müşterimize aittir.