Kamil Koc İndirim Kodu - 15% - Kamil Koc Kupon Aralık 2022

Kamil Koc promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2022

En iyi fiyatlar Kamil Koc'da. Bu sayfadaki Kamil Koc İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (4)
  • Kodu
  • Kampanyalar (4)
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI Son 8 yılda, yolcu sayısı% 134 oranında artarak 17 milyon yolcuya hizmet vermiştir. Kamil Koç 2020, 1.800 araç filosuyla 30 milyon yolcuya hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Kurumsal bir misyon olarak, yolcu memnuniyetini her zaman ön planda tutar ve sektör için hizmet standardının belirlenmesinde öncüdür. DAHA. BİLGİ Türkiye'nin ilk ve şehirlerarası yolcu taşımacılığı sayısız yenilik getirdi. 90 yıllık tecrübemizle bugünün yolcu ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlıyoruz ve yolcu memnuniyeti için personel ve teçhizat anlamında yüksek hizmet kalitesi sunuyoruz Kurucusu Kamil Koç, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. 3 kıtada marka olma hedefi, sağlam adımlarla ilerlemektir. 90 yıldır bile bir günü unutmayan Kamil Koç, 4 binden fazla çalışanı ve 875 araç filosu ile 66 ilde, 310 ilçe ve 807 satış noktasında hizmet vermeye devam ediyor. Günlük ortalama 1400 ana kalkış ve 60.000 yolcuya hizmet verilmektedir. Yılda yaklaşık 410 bin uçuş yapılır ve 15 milyondan fazla yolcu taşınır.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /608 stemmen

über Kamil Koc

1926 yılında kurulan Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. Türkiye'nin ilk karayolu yolcu taşımacılığı şirketi 92 yıl faaliyetlerini sürdürüyor. Müşteri memnuniyeti ve iş ahlakı ilkeleri ışığında, kurucusu olan Koç Bey, sektöründe lider ve öncü olmaya devam ediyor. Kamil Koç, bugün iş ortaklarıyla birlikte yaklaşık 8.000 kişilik geniş bir ailedir. Her bölgede toplam 67 il, 271 ilçe ve 861 bilet satış noktası olan Türkiye bir markadır. 1100 araçlık filosu sayesinde yolcularına güvenilir ve konforlu bir seyahat sunuyor.

15% indirim

Bu sayfada, Kamil Koc için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Kamil Koc ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar