indirimkodları.com

Kayra İndirim Kodu

Kayra promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2022

Kayra İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Kayra'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 60% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Alışveriş ipuçları
Grubun markaları; KAYRA, DOQUE, TIARA ürünleri yurtiçi ve yurtdışındaki müşterileri ile bir araya geliyor.
Kurra, kurulduğu günden bu yana dünyadaki tekstil ve ilgili alanlardaki tüm gelişmeleri ve eğilimleri yakından takip eden ve hedef kitlesinin talep ve beklentilerini iyi analiz eden ve bu bağlamda pazardaki önemli bir boşluğu dolduran bir marka olmuştur. Her sezon, yeni koleksiyonlarıyla müşterilerini heyecanlandırıyor ve rakipleri tarafından büyük beğeniyle karşılanıyor ve her zaman yüksek güven seviyesini korumak için gayret gösteriyor. Markanın ürünleri, tüm dünyada tasarım, malzeme, kalıp ve işçilik için geçerli standartlara göre yüksek kalitededir.
Daha fazla bilgi
Kayra, dünyadaki ekonomik, sosyal ve politik sorunlara rağmen, gerek Türkiye gerekse yurtdışındaki istikrarlı büyümesini sürdürüyor. . Bu kapsamda Kayra ürünleri yaklaşık 20 ülkede yaklaşık 50 ülkeye ulaşmaktadır. Kayra, merkezi ve modern üretim tesisleri ile Ankara'nın Balgat ilçesinde bulunmaktadır.
KAYRA, istikrarlı yükselişini sürdüren bir marka olarak ekonomik başarılarıyla öne çıkıyor. TOBB ve TEPAV tarafından Mayıs 2015'te yayınlanan verilere göre, Türkiye'nin en büyük 100 şirketi arasında en hızlı büyüyen ülke oldu. Bunun yanı sıra Socialbakers verilerine göre 4,5 milyon takipçisi ile Kayra, sosyal medyada Türkiye'de en çok beğenilen 5 marka arasında yer alıyor. *