indirimkodları.com

Kigili Indirim Kodu

Kigili promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2020

Kigili Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Kigili'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Kigili Ödeme: Siparişlerinizi kredi kartı, banka kartı ve BKM Express ödeme seçenekleri ile kigili.com ile ödeyebilirsiniz. Ödeme şeklini seçtikten sonra, ayrıntı ekranı seçtiğiniz ödeme şekline göre görüntülenir. İstenilen verileri girdikten sonra "Satın Al" düğmesine tıklayın. Sitemizde3D Secure ile alışverişinizi gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz. Bu işlem sayesinde kart bilgileriniz hiçbir koşulda kaydedilemez ve ekstra işlem yapılamaz. Kredi kartı ile tek çekim ve peşin fiyat taksityapabilirsiniz. Site ve ziyaretçiler arasındaki tüm iletişim 128 bit SSL güvenlik standardında www.kigili.com sipariş bölümlerinde yapılır. Bu güvenlik birçok bileşenlerinin yanı sıra, CVV2 / CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışveriş karşı bir önlem olarak www.kigili.com kullanılır.
Kigili İade: 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun kapsamında satın aldığınız ürünleri herhangi bir koşul olmaksızın 14 gün içinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Para çekme hakkı kapsamında siparişinizi oluştururken ödediğiniz kargo ücreti size iade edilir. Satın aldığınız ürünü fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilir ve iade ve değişim koşullarına uymanız koşuluyla 30 gün içinde değiştirebilirsiniz. Döviz işlemlerinizi tüm Kiğılı mağazalarından ve kigili.com sitesinden, iade işlemlerinizi ise sadece kigili.com sitesinden yapabilirsiniz. Ürün faturası iade ve değişim işlemlerinde gönderilmelidir. Aksi takdirde, hiçbir iade ve değişim yapılır. Döviz işlemleri yalnızca sipariş ettiğiniz ürünün rengi ve boyutuyla yapılabilir. İade / değişim işlemleriniz için gönderdiğiniz paketinde talebiniz hakkında herhangi bir bilgi yoksa, ilgili sipariş iade edilecektir.
Kigili Teslimat: kigili.com sitesinde verilen siparişler ortalama 1 - 2 iş günü içinde kargo şirketine teslim edilir. Siparişiniz kargo şirketine ulaştıktan sonra SMS ile bilgilendirileceksiniz.