indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Kiraz Giyim

Kiraz Giyim İndirim Kodu

Kiraz Giyim promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2020

Kiraz Giyim İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Kiraz Giyim'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Siparişiniz Kirazgiyim'den teslim edilecek: Kargo için teslim süresi kargo şirketine ve adrese göre değişebilir. Tüm gönderileri ekspres kargo ile gönderilir. Yurtiçi teslimatlar en geç 3 ila 4 iş günü içerisinde yapılır. Sevkıyat durumunuzu sizinle paylaşılan gönderi kodunuzla takip edebilirsiniz.
Kargonuzu Kirazgiyim'den alırken dikkat etmelisiniz: Ambalajınızı kargo firmasından açtığınızda, örneğin açma, yırtma, ezme, ıslatma vb. Lütfen bir sorun olup olmadığını kontrol edin. Bir sorun görürseniz, lütfen teslimatı kabul etmeyin. Hasar değerlendirme raporu isteyerek durumu Müşteri Hizmetleri Bölümüne bildirin. Kargo içeriğini aldıktan sonra paket içeriğini, vb eksik ürünleri. bir sorunla karşılaşmak; Nakliye şirketi ile irtibata geçin ve hasar raporunu doldurmalarını isteyin. Lütfen onlara [email protected] adresine bir e-posta gönderin.
İade Edilen Ürünün Ne Zaman İade Edileceğini Takip Edin: Ürünün iade koşullarına uygunluğunu kontrol ettikten sonra, Kirazgiyim.com kredi kartınızı işleme koyacaktır. Bankanıza bağlı olarak, geri ödemenizi kredi kartınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Bu işlem tamamen bankanıza bağlıdır ve Kirazgiyim.com bankanıza girme hakkına sahip değildir. Kapıdaki ödeme emirleriniz için, TR ile başlayan 26 haneli IBAN numaranızı geri ödeme için göndermelisiniz. Fatura başlığı ve iban sahibi aynı olmalıdır. Geri ödemeniz onaylandıktan sonra ödemeniz 30 iş günü içinde işleme koyulur.