Kitap Yurdu İndirim Kodu - 50% - Kitap Yurdu Kupon Aralık 2022

Kitap Yurdu promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2022

En iyi fiyatlar Kitap Yurdu'da. Bu sayfadaki Kitap Yurdu İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 50% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (22)
  • Kodu (1)
  • Kampanyalar (21)
  • Ücretsiz Kargo (3)

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Kitap Yurdu'ya aşağıdaki şekilde derecelendirilmiş bir sipariş verebilirsiniz: Puan sipariş etmek için önce kayıtlı e-posta adresinizi Kitapyurdu.com hesabınızda onaylamanız ve en az 1 yılda bir ödeme talimatı vermeniz gerekir. Satın almak istediğiniz ürünü "Puan Kataloğu" ndan sepetinize eklediğinizde, ürünün yanındaki (P) işareti bu ürünü puan aldığınızı gösterir. Yeterli puanınız varsa, "Nakliye Yöntemi" adımında siparişinizin gönderim bedelini puanlarınızla ödeyebilirsiniz. Aşağıdaki yolları kullanarak Kitap Yurdu'da Platinum Üye olursunuz: Tüm Kitapyurdu.com üyeleri 2.500 puanlık bir ay boyunca Platinum üye olabilirler. Sadece hesabınızdaki puanlarla Platin Üye olabilir ve Platin Üye olarak daha fazla puan kazanabilirsiniz. Böylece her zaman avantajlı alışverişler yapabilirsiniz. Kitap Yurdu'nun Teslim Noktasını seçebilirsiniz: 1. Alışverişinizin "Nakliye Yöntemi" adımında, "Kargo" veya "Kapıdaki Nakit" sekmelerinde istediğiniz Teslim Noktasını kolaylıkla seçebilirsiniz. 2. Teslim Noktalarını yalnızca “Gönderi Adresi” adımında seçtiğiniz adresin bulunduğu ilde görebilirsiniz. 3. örneğin; İzmir adresinizi İstanbul ve İzmir'de kayıtlı adresleriniz arasından seçerek, bir sonraki adıma geçtiğinizde yalnızca İzmir'de bulunan Teslimat Noktalarını görebilirsiniz. 4. Paketiniz seçtiğiniz Teslimat Noktasına ulaştığında size e-posta ve SMS ile bildirilecektir. 5. Bu bilgi mesajında ​​QR kodunu veya yazılı teslimat kodunu kullanarak paketinizi alabilirsiniz. 6.Siparişinizde Teslim Noktasında bekleme süresi 14 gündür. Depolama alanı kısıtlamaları nedeniyle, siparişler bu saatten sonra otomatik olarak merkezi adresimize gönderilir.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /604 stemmen

über Kitap Yurdu

Kitap Yurdu çevrimiçi bir kitapçıdır. 2000 yılında kuruldu. Türkiye\u0027nin en büyük online kitap satışlarındaki 20 yıllık deneyimlerini platformuyuz\u0027la gerçekleştirdi. Robotik teknolojilerle altyapısını sürekli yeniliyor ve güncel tutuyorlar. 10 bin m2\u0027nin üzerinde depolama kapasitemizle daha hızlı ve daha avantajlı alışveriş sunuyorlar. Her gün 10 binden fazla kitap kurdu onları alışveriş yapmayı tercih ediyor. Günde 40 bin\u0027den fazla kitabı Kitap Kurtlarına getiriyorlar. Bu senin için her zaman en iyisidir. Daha hızlı ve avantajlı alışveriş yapmak için 5 milyondan fazla değerli üyesine katılabilirsiniz.

50% indirim

Bu sayfada, Kitap Yurdu için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Kitap Yurdu ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar

FLO için diğer promosyon kodları