indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Kocak Gold

Kocak Gold Indirim Kodu

Kocak Gold promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2021

En iyi fiyatlar Kocak Gold'da. Bu sayfadaki Kocak Gold Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Kocak Gold İadesi: Satın aldığınız her ürün Koçak Altın üreticisinin garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünü teslimattan sonraki on dört gün içinde ürünü kullanmadan / yok etmeden iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturanızı, sipariş numaranızı içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade edin. Farklı nakliye şirketleri tarafından gönderilen iadeler için nakliye maliyeti müşteriye aittir. Müşteri, ürünü teslim edildiği duruma döndürmek ve kullanım nedeniyle ürünün ticari değerinin kaybını telafi etmekle yükümlüdür. Müşteri ürünü iade ederse veya geri çekerse, ürünün fiyatı, ürün bize iade edildikten sonraki beş iş günü içinde iade edilecektir. Kredi kartı iadesi bankanız tarafından 2-6 iş günü içinde yapılır. Firmamızın bu dönemde herhangi bir tasarrufu yoktur. Yurt dışından gelen siparişler UPS Cargo tarafından gönderiliyor. Bu emirler kesindir ve geri dönme veya değiştirme hakkı yoktur.
Kocak Gold Kargo Seçenekleri: Siparişiniz ile ücretsiz ve sigortalı olarak teslim edilecektir. Hafta içi verilen siparişler için kargonuz 14 Karat ürünü için 1 iş günü, 22 Karat ürünleri için 3 iş günü, Elmas ürünleri için 4 iş günü ve Özel Koleksiyon ürünleri için 15 gün içinde teslim edilecektir. Siparişinizin kargo şirketine teslim edeceği gün sayısı, satın aldığınız ürünün detay sayfasında belirtilir. (Stokumuzdaki ürünler için 2-3 iş günü, üretilecek ürünler için 7-10 iş günü, bu süre özel ürün ve kampanyalar için uzatılabilir.) Kargo şirketi Pazar, resmi tatiller ve tatiller dışında teslim eder. Hazırlanan siparişler sadece hafta içi kargo şirketine teslim edilir. Cumartesi, pazar, resmi tatil ve tatil günlerinde kargo bulunmamaktadır. Siparişiniz kargo şirketine teslim edildiğinde, e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Alıcı teslimat adresinde bulunamazsa, kargo şirketi bir ziyaret bildirimi bırakır. Ziyaret bildirimi bırakılan alıcı 3 gün içinde kargo şirketiyle temasa geçmezse, kargo şirketi paketi ekocakgold.com iade eder.