indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Konsept Saat

Konsept Saat Indirim Kodu

Konsept Saat promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Nisan 2021

Konsept Saat Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Konsept Saat'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Konsept Saat Ödeme Güvenliği: Üyelerimiz tarafından sağlanan bilgi ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler Şirketimiz veya ilgili kurum tarafından bilgi ve işlemin niteliğine göre alınmıştır. Sitemizi kullanımınızda, tüm kredi kartı işlemleri ve onayları, Şirketimize bakılmaksızın ilgili Banka ve benzeri Kart Kurumları tarafından online olarak yürütülmektedir (Kredi kartı "şifre" gibi bilgiler Şirketimiz tarafından görülmez ve kaydedilir). Sitemize üyelik, ürün / hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amacıyla girilen bilgilerin yanı sıra kredi kartları ve banka kartları ile ilgili gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
Konsept Saat İadesi: Alıcı, sözleşmeye konu olan ürünün kendisine veya belirtilen adresteki kişiye/kuruluşa tesliminden itibaren on dört gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılabilmesi için, SATICI'nın e-posta ile bildirilmesi ve ürünün Madde 7 hükümlerine uygun olarak kullanılmamış olması ve ambalajının zarar görmemesi esastır. Bu hak icra edilirse, üçüncü tarafa veya Alıcıya teslim edilen ürünün Satıcıya gönderildiğini belirten kargo teslim raporu örneği ile orijinal satış faturasının iadesi zorunludur. Bu belgelerin alınmasını takip eden 7 gün içinde SATICI, ürün fiyatını ALICI'nın kredi kartı hesabına iade etmek için ilgili bankaya başvuruda bulunacaktır.
Konsept Saat Teslimi: Sözleşmeye tabi ürünün teslimi için işin elektronik ortamda onaylanması ve satış bedelinin alıcı tarafından tercih edilen ödeme yöntemi ile ödenmesi gerekmektedir. Herhangi bir nedenle ürün bedeli banka kayıtlarında ödenmez veya iptal edilmezse, SATICI teslimat yükümlülüğünden kurtulmuş sayılır.