Kosavali Saat Indirim Kodu - 40% Indirim Ocak 2023

Kosavali Saat promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2023

Kosavali Saat Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Kosavali Saat'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 40% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (3)
  • Kodu
  • Kampanyalar (3)
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Kosavali Saat İadesi: Aldığınız her ürün üretici tarafından garanti altındadır. Satın aldığınız ürünü, teslim tarihinden itibaren on beş gün içinde, imha etmeden, yok etmeden veya kullanmadan, Yurtiçi Kargo Müşteri No: 212841889 ile iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün / ürünler arızalı ise, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda, nakliye ücreti sizindir. Müşteri teslimat sırasında durumu ile ürünü iade etmekle yükümlüdür ve sorumludur. Müşterinin ürünü iade veya geri çekmesi durumunda, iade edilen ürün teslim alındısonraki iki iş günü içinde iade edilecektir. Kredi kartına ürün iade ücreti bankanız tarafından 1 hafta içinde yapılır. Bu dönemde şirketimizin herhangi bir tasarrufu yoktur. Sevkiyat sırasında şirket temsilcisinin önünde hasar gördüğünü düşündüğünüz paketleri açın ve kontrol edin. Üründe herhangi bir hasar varsa, kargo şirketi hakkında bir rapor tutarak ürünü almayın. Ürünün tesliminden sonra kargo şirketinin görevlerini yerine getirdiğini kabul ettiğinizi lütfen unutmayın. Kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez. Kosavali Saat Borsası: Satın aldığınız ürünü, teslim tarihinden itibaren on beş gün içinde aldığınız 212841889 no'lu Yurtiçi Kargo Müşteri No ile, ürünü yok etmeden, yok etmeden veya kullanmadan gönderebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürün / ürünler arızalı ise, nakliye ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda, nakliye ücreti sizindir. Aynı zamanda, [email protected] değiştirmek istediğiniz bilgileri vermeniz gerekir. Sevkiyat sırasında şirket temsilcisinin önünde hasar gördüğünü düşündüğünüz paketleri açın ve kontrol edin. Üründe herhangi bir hasar varsa, kargo şirketi hakkında bir rapor tutarak ürünü almayın. Ürünün tesliminden sonra kargo şirketinin görevlerini yerine getirdiğini kabul ettiğinizi lütfen unutmayın.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Kosavali Saat

Kosavali Saat started operations in January 2013. keeping within hours of quality content and the most exclusive watch brands, was Turkey's largest Online Clock Store. Acting on the principle of customer satisfaction-oriented work, Kosova Time created a user-friendly shopping site and presented its knowledge in the e-commerce and watch industry. Our goal is to ensure that you always reach the newest product in the fastest way, without sacrificing content quality. We aim to offer our customers a wide range of products, with amzaing offers and prices. Unique prices and long selection of products is our motto.

40% indirim

Bu sayfada, Kosavali Saat için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Kosavali Saat ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar