indirimkodları.com

Koton İndirim Kodu - 40% Indirim Mayıs 2022

Koton promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

Koton İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Koton'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 40% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Siparişiniz 24 - 48 saat arasında Mng Kargo'ya teslim edilir. MNG Kargo, siparişinizi aldıktan sonra sms ile sizi bilgilendirir ve bölgenize göre 1-3 iş günü içerisinde teslim eder.
Lütfen mobil bölgelerdeki teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini unutmayın. Nakliye şirketleri resmi tatillerde ve tatillerde çalışmadığından, teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.
Satın aldığınız ürünleri, internet mağazalarından değiştirebilir, fatura tutarını fatura veya faturasıyla birlikte 15 gün içerisinde mağazalarından değiştirebilirsiniz (internet mağazalarında değişiklik yoktur).
Ürünleri ve sevk irsaliyesini, gönderinin arkasındaki iade formunu doldurarak ve PTT veya MNG Kargo ile ücretsiz olarak 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. (İade işlemleri mağazalarında yapılmamaktadır.)
Sevkiyat belgenizi kaybettiyseniz, sipariş numaranızı, adınızı / soyadınızı, iletişim bilgilerinizi ve iade nedeninizi gönderebilirsiniz.