indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Kutahya Porselen

Kutahya Porselen Indirim Kodu

Kutahya Porselen promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2020

Kutahya Porselen Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Kutahya Porselen'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 65% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Kütahya Porselen Garantisi: Ürünün teslim alındığı tarihten itibaren 7 gün içinde bildirimde bulunduğu takdirde kargoda oluşabilecek zararlar ücretsiz olarak karşılanır. Eksik parçaları kütahya Porselen mağazalarından ücret karşılığında alabilirsiniz. Kırık / hasarlı parçaların fotoğraflarını çekmeli ve ürünü aldığınız günden itibaren 7 gün içinde e-posta ile [email protected] göndermelisiniz. Gsm numaranızı, sipariş numaranızı ve sorunun detaylarını e-posta içeriğine yazarsanız, müşteri hizmetlerimiz size daha hızlı yardımcı olacaktır. Parçalar, işletmenin yoğunluğuna bağlı olarak en kısa sürede size yönlendirilecektir.
Kütahya Porselen İade: Satın aldığınız her ürün üretici garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünü kullanmadan iade edebilirsiniz (deneme amaçlı kullanılabilir, ancak zarar görmemelidir). Ürünü, ürün faturasını (kopyaları dahil) ve iade nedenini içeren bir dilekçe ile bize gönderirseniz, iade işlemi yapılacaktır. Sevkiyat sırasında hasar gördüğünü düşündüğünüz kargo yetkilisinin önündeki paketleri açın ve kontrol edin. Üründe herhangi bir hasar varsa, nakliye şirketi hakkında bir rapor tutarak ürünü almayın. Ürünün tesliminden sonra kurye şirketinin görevlerini yerine getirmesini kabul ettiğinizi lütfen unutmayın. Müşterinin alışverişi iade etmesi veya bırakması durumunda, ürünün fiyatı iade edilen ürünün iade adresine ulaştığı tarihten itibaren on gün içinde iade edilir.
Kütahya Porselen Teslimatı: kutahyaporselen.com tüm siparişleriniz kargo ile müşterilerimize teslim edilmektedir. Siparişinizin durumunu Hesap Bilgilerim / Sipariş Takip sayfasından kontrol edebilirsiniz. Siparişlerinizi Siparişler sayfasındaki kurye firmasına göndererek sipariş numaranızı tıklayarak sipariş bilgilerinizi ve kargo takibinizi takip edebilirsiniz. Gönderilen durumda görünen siparişlerinizin kargo takip numarası bir süre sonra ekranda görünecektir. 200 TL ve üzeri tüm siparişlerin kargo masrafları karşılanmaktadır.