indirimkodları.com

KVK İndirim Kodu

KVK promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Nisan 2021

KVK İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. KVK'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 50% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
1997 yılında Satış Sonrası Hizmetler alanında faaliyet göstermeye başladı. Satış Sonrası Hizmetler, Haziran 2007 itibarıyla KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş. adı altında ayrı bir şirket olarak kuruldu. Genel Müdürlük Kartal, Türkiye'de bulunmaktadır ve şu anda 13 Teknik Servis Yöneticisi'nde reklam sunmaktadır. KVK Teknoloji Ürünleri Ticaret A.Ş. '7. Bölge Satış Müdüründe Türkiye ile bağlantısı var.
DAHA. BİLGİ
Ana Stratejilerimiz Tüm kanallardaki ürün ve markalarda entegre ve tutarlı bir müşteri deneyimi sağlamak, Kullanılabilir pazarla pazara stratejik terminallere ve katma değerli servislere erişim sağlamak, doğrudan müşteriye dokunan iş ortaklarının sayısını artırmak ve artırmak KVK'nın görünürlüğü, Müşteri sekmeleri ve sektörlerine özgü çözümler sunmak, Özel ürünlere yatırım yapmak. güçlü distribütörler. Samsung, Apple, Huawei, General Mobile, LG, Sony, Vestel, Casper, Reeder, Alcatel, Zte, Fluo, HP ve Asus gibi güçlü markalarla işbirliği yaparak kredi kartı ve operatör ürünleri sattı. Cep telefonlarını dağıtan, kullanıcıya operatör ürünleri sunan ana iş kolu