indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Lady Kokos

Lady Kokos Indirim Kodu

Lady Kokos promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Nisan 2021

En iyi fiyatlar Lady Kokos'da. Bu sayfadaki Lady Kokos Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 40% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Lady Kokos Ödeme: Lady Kokos size PayPal ile ödeme seçeneği salıyoruz. PayPal en son veri şifreleme ve sahtekarlıkla mücadele yöntemlerini kullanır ve çevrimiçi dolandırıcılık riskini azaltarak bilgilerinizi güvende tutar. Leydi Koçak, söz konusu üyenin haberini kullanmadan üyelik formlarından toplanan bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmaz, faaliyet dışında herhangi bir nedenle ticari amaçla kullanmaz veya satmaz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst düzeyde tutmak için hiçbir şekilde ladykokos.com sunucularında veya hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmaz. Bu şekilde, ödeme için tüm işlemler banka ve bilgisayarınız arasında ladykokos.com arayüzü üzerinden yapılır.
Lady Kokos Return: Paketi Kontrol Ederken Göz önünde bulundurun : Paketin size ulaştığında fiziksel olarak zarar görmüş olup olmadığını kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış ve açılmış paketleri kargo yetkilisi ile açarak açtığından emin olun. Beklenmedik bir durum meydana geldiyse, paketi alın ve kargo memurunun kaydını tutun ve bize iade edin. İade Koşulları ve Değiştirme Prosedürleri Hijyen nedeniyle satın alınan ürünlerde değişiklik ve iadeler yapılamaz. Fabrika arızalı ürünler iade edilir ve değiştirilir.
Bayan Kokos Teslimat: Mağazamız siparişlerinizi aldığımız andan itibaren işlemeye başlar ve bunları en kısa sürede YURTİçİ kargoya teslim eder. Çalışma saatleri içinde sipariş ve ödeme alınan ürünler, ürünün detaylarında belirtilen teslim süresine göre (en geç 1-3 iş günü içinde) adresinize teslim edilir. Adresinizde değilseniz, siparişinizi adresinize en yakın şubeden alabilirsiniz. Kargo nuzu kargo şubesinden kendiniz almak istiyorsanız, sipariş verirken adres bölümüne şube teslimatı yazabilirsiniz.