indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler LC Waikiki

LC Waikiki İndirim Kodu - 50% - LC Waikiki Kupon Mayıs 2022

LC Waikiki promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

En iyi fiyatlar LC Waikiki'da. Bu sayfadaki LC Waikiki İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 50% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
2009 yılında uluslararası yatırımlarına başlayan LC Waikiki Magazacilik, ilk Avrupa mağazasını Romanya'da açtı. Arnavutluk, Ermenistan, Azerbaycan, Belarus, Bosna Hersek, Bulgaristan, Mısır, Gürcistan, Irak, İran, Kazakistan, Kosova, Kırgızistan, Makedonya, Fas, Polonya, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Ukrayna dahil olmak üzere 31 ülkede 650'den fazla mağazayla , Birleşik Arap Emirlikleri. 2012 yılından bu yana uluslararası pazarlarda hızla büyümeyi hedefleyen LC Waikiki Mağazacılık, 2023 yılına kadar Avrupa'nın en başarılı üç perakendecisinden biri olma vizyonuyla faaliyet göstermektedir. Ayrıca, ürünlerinde çok fazla indirim sağlamaktadır. Ürünleri web sitesinden satın almamız yeterli ve basit.
DAHA FAZLA BİLGİ
Fransızca olarak kısa sürede ünlü ve yüksek satış rakamlarına ulaşan marka, üretim ihtiyaçlarını karşılamak için Türk şirketi Taha Tekstil ile çalışmaya başladı. Söz konusu yıllarda, Türkiye'nin tekstil ve hazır giyim sanayii, üretim ve hammadde gücü ile küresel pazarda geliştiği ve öne çıktığı Taha Tekstil, LC Waikiki'nin beklentilerini güçlü bir şekilde karşılayarak işbirliğini güçlendirdi. LC Waikiki ile elde edilen başarının bir sonucu olarak yatırımlarını artırarak büyümeye başlayan Taha Tekstil, önümüzdeki yıllarda dünyanın en ünlü markalarına taşeron üretimi yapan Taha Group, yeni üretim şirketleriyle kuruldu.