indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Lee Cooper

Lee Cooper Indirim Kodu

Lee Cooper promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2020

En iyi fiyatlar Lee Cooper'da. Bu sayfadaki Lee Cooper Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 58% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Lee Cooper Return: Web sitemizden satın aldığınız kullanılmayan ürünleri teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde www.leecooper.com.tr olarak iade edebilirsiniz. Kullanılan veya yenilen ürünler iade edilemez. Sitemizden satın alınan ürünlerde değişiklik yapılamaz. İade edeceğiniz ürün, kullanım hatası ndan zarar görmemiş, kullanılmamış ve zarar görmemiş olmalıdır. İade formunu iade etmek istediğiniz ürünün tüm aksesuarları ve faturası (lar) ile doldurabilir ve UPS Shipping tarafından aşağıda belirtilen adrese gönderebilirsiniz. UPS sözleşme kodumuz: V3199W. İade edilen ürününz iade koşullarını karşılıyorsa, siparişte kullandığınız kredi kartına iade edilecektir.
Lee Cooper Teslimat: Siparişleriniz banka onayı alındıktan sonra 7 iş günü (Pazartesi-Cuma) içinde kargoya teslim edilecektir. Kargo şirketi, İstanbul'a teslimat adresine olan mesafeye bağlı olarak siparişinizi 1-7 gün içinde size ulaştıracaktır. Özel ürünlerin teslim süreleri üretim süresine göre değişir. Bu ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilir. Bizim neden olduğu bir aksilik durumunda, üyelik bilgilerinize dayanarak bilgilendirilirsiniz. Bu nedenle üyelik tam dır ve doğru bilgi önemlidir. Teslimat hafta sonları ve bayram günlerinde yapılmaz.