indirimkodları.com

Lescon İndirim Kodu

Lescon promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2021

En iyi fiyatlar Lescon'da. Bu sayfadaki Lescon İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Lescon.com.tr, teslimattan önce kargo firmasına sipariş miktarını vermenizi sağlayan bir ödeme şeklidir. Siparişinizi, fatura tutarının gönderim makamına ödenmesinden sonra alabilirsiniz. Lescon.com.tr'den ödeme seçeneğiyle sipariş verebilmek için siparişinizin 75,00 TL ile 500,00 TL arasında olması gerekir.
DAHA. BİLGİ
Lescon.com.tr üzerindeki ürünler KDV dahil fiyatlar ile gösterilmektedir. Sepetin düğmesini tıkladığınızda, sepetinizdeki tüm ürünlerin, her bir üründen satın almak istediğiniz ürünlerin bir özetini, toplam olarak ödemeniz gereken tutarı ve bu tutarın miktarını göreceksiniz. KDV’dir ve indirim varsa, bir sepet özeti ekranı görüntülenir. Teslim anında, siparişinizi aldığınız siparişi imzaladıktan sonra, her zaman Arastaki personelin yanında bulunan ürünleri her zaman faturalarınızla birlikte kontrol edin. Siparişiniz eksik veya arızalıysa veya paket hasar görmüşse, kargo acentesinden bir "Hasar Değerlendirme Kaydı" tutmasını isteyin ve makbuz olmadan makbuz ile iade edin.