Levi'S Indirim Kodu - 40% - Levi'S Kuponu Ekim 2022

Levi'S promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2022

En iyi fiyatlar Levi'S'da. Bu sayfadaki Levi'S Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 40% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

 • Tüm
 • Kodu
 • Kampanyalar
 • Ücretsiz Kargo
  Kodu

  %15 Levis indirim Kampanyası

  Bitiş: 17-04-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  % 40 Kodu

  40% indirim + Levi'S web sitesinde Ücretsiz Gönderim

  Bitiş: 10-10-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA

Son Kullanım Satışları

  Kodu

  %70 Levis Sezon Sonu İndirim Fırsatları

  Bitiş: 05-07-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Erkeklere özel ürünlerde%58'e varan indirim var

  Bitiş: 30-05-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  %20 Levi's indirimi kazanın

  Bitiş: 30-05-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Yeni logo tasarımlı ürünler 399TL'den başlıyor

  Bitiş: 30-05-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Kadın dış giyim modellerinde%50 Levi's indirimi var

  Bitiş: 30-05-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Erkek giyimde geçerli%51'e varan Levi's promosyonu başladı

  Bitiş: 30-05-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
Levi's Ödeme Politikası: Levi's'da Visa, Mastercard, American Express, Discover, Dockers® Hediye Kartları, Levi's Gift Cards, PayPal, Apple Pay (Apple Pay yalnızca mobil cihazlarda kullanılabilir) ve Afterpay'ı kabul ediyoruz. Teslimatta Nakit (COD), kişisel çekler veya layaway planlarını kabul etmiyoruz. Levi's Return & Exchange Policy: Yeni Levi Strauss & Co. satın alma nızı sevdiğinizi umuyoruz. Tamamen memnun değilseniz, farklı bir boyut için 60 gün içinde giyilmemiş ve yıkanmamış öğe değiştirebilirsiniz. Yeni bir stil veya renk için öğeyi döndürün ve yeni bir sipariş ver. Stokta yoksa, tam bir geri ödeme için öğeyi iade edin. Levi.com siparişleriçin exchanges posta ile ücretsizdir (yeni bir ön ödemeli nakliye etiketi yazdırın). Adres değişiklikleri döviz emirlerinde yapılamaz. Öğeler yalnızca bir kez posta ile değiştirilebilir. Döviz emirleri 60 gün içinde iade edilebilir. Levi's Refund Politikası: İadeniz, iadenizin alınmasından sonraki 5 iş günü içinde işleme alınacaktır. Tatil sezonunda (Aralık-Şubat) para iadesi 10 iş günü kadar sürebilir. İadeler orijinal ödeme biçiminde verilir (ApplePay ve Afterpay dahil). Kredi kartları için en fazla 10 iş günü daha bekleyin. Hediye iadeleri orijinal alıcıya iade edilir. Levi's Shipping: Siparişleri herhangi bir ABD veya APO/FPO adresine gönderiyoruz. Abd'deki sahamızdan uluslararası veya ABD topraklarına gemi yle gönderi yapamayız. Ülkeye özel Levi sitenizi bularak çevrimiçi alışveriş yapabilirsiniz. Alaska veya Hawaii'ye gönderim siparişleri teslimat için ek süre gerektirebilir. APO / FPO askeri adresine veya posta kutusuna gönderilen siparişler sadece ABD Posta Hizmeti Yeri teslimatı ile gönderilebilir ve hızlandırılamaz.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Levi'S

Levi Strauss'un 1873'te icat ettiği icattan bu yana Levi'nin kotpantolonu nesillerdir insanların hayal gücünü ve sadakatini yakalamış durumda. Levi's jeans orijinal, otantik kot vardır. Onlar giyim tarihinin en yaygın olarak tanınan ve sık sık taklit giyim ürünleri vardır. Ardışık nesiller boyunca, Levi's kot dikkat, hayal gücü ve çeşitli bireylerin sadakat yakalamış. Önde gelen kot giyim ve aksesuar yelpazemiz 110'dan fazla ülkede mevcuttur ve dünyanın dört bir yanındaki bireylerin kişisel tarzlarını ifade etmelerine olanak sağlar. Dünya çapında yaklaşık 500 mağazamız bulunmaktadır ve ürünlerimiz 100'den fazla ülkede mevcuttur. Levi's markası hikayemizin sadece bir parçası. Ayrıca Dockers ve Denizen'in de eviyiz.

40% indirim

Bu sayfada, Levi'S için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

Levi'S ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar