indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Lezzetli Cicek

Lezzetli Cicek Indirim Kodu

Lezzetli Cicek promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mart 2021

Lezzetli Cicek Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Lezzetli Cicek'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 25% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Lezzetli cicek Ödeme: Bankanızdan Havale / Eft işlemi yaparken, açıklama bölümünde sipariş numaranızdan bahsetmeyi unutmayın. Sipariş numaranızı müşteri hizmetlerimizden "" Sipariş Durumu "" e-postasında bulabilirsiniz. Siparişinizin ödemesini HavaLe / Eft ile kontrol etmek için makbuz ve sipariş numaranızı e-posta ile [email protected] göndermenizi rica ediyoruz. Havale / Eft ödemeniz gerçekleşmedikçe siparişinizin ÜRETİmİ VE DAĞITIMI YAPILANMAZ. En geç 3 gün içinde tamamlamazsanız siparişiniz otomatik olarak iptal edilir.
Lezzetli çiçek Dönüş: Satın aldığınız her ürün firmamızın garantisi altındadır. Teslimat kuryesi önünde sevkiyat sırasında hasar gördüğünü düşündüğünüz paketleri açın ve kontrol edin. Üründe herhangi bir hasar veya eksiklik varsa, ürünü kuryemize iade ederek veya kargo şirketine kayıt tutarak almayın. Ürün alındıktan sonra, şirketimizin kurye veya kargo şirketinin ""görevini yerine getirdiğini"" kabul edeyim.
Lezzetli çiçek Teslimatı: Ürünler onaylandıktan sonra üretime aktarılır ve teslim edilmek üzere sevk edilir. Yerel olarak bulunmayan veya stokta bulunmayan ürünler sevk edilemiyorsa, alternatif bir ürün önerilir veya iade edilir. Şehir merkezlerinde 70 TL ve üzeri alışverişlerde merkeze yakın noktalariçin ücretsiz teslimat yapılmaktadır. 70 TL'nin altındaki alışverişlerde 15 TL teslim ücreti tahsil edilecektir. Uzak bölgeler için mesafeye göre ek teslimat ücreti istenir. Alıcı teslimat sırasında adreste mevcut değilse, siparişiniz daire işçisine, komşuya, güvenlik görevlisine veya varsa iş arkadaşlarına bırakılır. Apartman işçisi, komşusu, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşı siparişi almak istemiyorsa, gönderen bilgilendirilir ve sipariş şubeye getirilir. Aynı veya farklı adrese yönlendirilen veya daldan alınan sıra yok edilir. Aynı veya farklı adrese yeniden yönlendirme durumunda 20 TL ek kargo ücreti alınır.