indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Light In The Box

Light In The Box Indirim Kodu

Light In The Box promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Şubat 2021

Light In The Box Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Light In The Box'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 90% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Light in the Box Ödemesi: Kredi/Banka Kartları, PayPal, Western Union, Havaleler gibi çeşitli ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz. Şu anda Visa, MasterCard ve American Express dahil olmak üzere çeşitli kredi/banka kartları kabul ediyoruz. LightInTheBox satın alma işleminiz için kredi/banka kartı kullanmak kolaydır. LightInTheBox.com gizliliğinize saygı duyar ve çevrimiçi güvenliğinizi ciddiye alır. Size en iyi ürünleri, verimli müşteri hizmetlerini ve zamanında güncellemeleri sağlamak için, sitemizi ziyaretinizden çeşitli bilgileri kaydediyoruz. Gizliliğinizi daha iyi korumak için, çevrimiçi bilgi uygulamalarımızı ve bilgilerinizin toplanma ve kullanılma şekli hakkında yapabileceğiniz seçimleri açıklayan aşağıdaki bildirimi aşağıda veririz.
Light in the Box İadesindeki: LightInTheBox yaptığınız her satın alma işleminden memnun olacağınızı umuyor, ancak bazı durumlarda bir müşteri bir öğeyi iade etmek isteyebilir. Bir öğeyi iade etmek için aşağıdaki adımları izleyerek işlemi başlatabilirsiniz: Hesabınızda oturum açın ve Siparişlerim'e tıklayın. Yardıma ihtiyacınız olan siparişe tıklayın, İade ve İadeler'e tıklayın ve çevrimiçi bir forma alının. Lütfen formu doldurun, mümkün olduğunca çok ayrıntı ve açıkça öğe ile sorun gösteren fotoğraf yükleme (gerekirse). Müşteri Hizmetleri ekibimiz size 24 saat içinde yanıt verecektir. Müşteri Hizmetleri iadenizi onaylayacak ve size bir Ürün İade Formu gönderecektir. Lütfen tamamen doldurun ve ürününüzü en kısa sürede bize gönderin. Paketinizi aldığımızda, iadeniz 3 ila 5 iş günü içinde işleme alınacak ve ardından geri ödemeniz yapılacaktır.
Light in the Box Teslimatındaki: Siparişinizin ne zaman geleceğini hesaplamak kolaydır! Siparişinizin işlem süresini alarak ve seçtiğiniz sevkiyat yöntemine göre geçiş süresini ekleyerek teslimat tahminini hesaplayabilirsiniz. Diyelim ki musluk sipariş ihyası var. Ne zaman bekleyeceğinizi hesaplamak için, musonun ürün ayrıntı sayfasına gider ve "İşlem Süresi" tahminini bulursunuz. Daha sonra bu tahmini, siparişiniz gelene kadar toplam süreyi almak için seçtiğiniz sevkiyat yöntemi için "Sevkiyat Süresi" tahminine eklersiniz. Birçok öğe "Gemiler 24 saat "şeklinde işaretlenir, bu da bu öğelerin ödeme onayı ndan sonraki 24 saat içinde depomuzdan ayrılacağı garanti edilir. Bu nedenle, bu öğeleriçin İşlem Süresi 1 iş gününden az olacaktır.