indirimkodları.com

Lilakutu Indirim Kodu

Lilakutu promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2021

Lilakutu Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Lilakutu'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Lilakutu Satın Alma: Alışverişiniz; Kredi kartı, banka kartı seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz. LilaKutu alışverişlerinizde kredi kartı hariç havale / eft veya kapı ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz. Kapıdaki ödeme seçeneği ancak üyenin sitemize giriş yaptıktan sonra seçilebilir.
Lilakutu İadesi: Teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde nedenini belirterek, satın aldığınız ürünlerin yeniden satılabilirliğini yok etmeden, kullanmadan ve devre dışı bırakmadan para iadesi veya değişim yapabilirsiniz. Ürünü iade etmek için aşağıdaki iade koşullarına uymanız gerekir. Aksi takdirde, gönderdiğiniz ürün bizim tarafından kabul edilmez. İade veya değişiklik isteğinizi belirterek Bize Ulaşın sayfamızdan e-posta gönderebilir veya 0216 693 13 79 numaralı telefondan bizi arayabilir ve bizi bilgilendirebilirsiniz. İade edilecek veya değiştirilecek ürün, faturası, kutusu, ambalajı ve varsa standart aksesuarları ile eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmelidir. Aksi takdirde, iade kabul edilmez. Bozulabilecek beslenme aksesuarları, meme pompaları ve emzirme ürünleri, kitaplar, CD'ler, iç çamaşırları vb. iade veya değişimi söz konusu değildir. Ürünü kargo şirketi ile adresimize gönderirken, orijinal kutu zarar görmeyecek şekilde tutulmalıdır. İade, ürünün orijinal kutusunun hasar görmesinden ve faturayı aldıktan sonraki beş iş günü içinde kredi kartınıza yapılacaktır.
Lilakutu Teslimatı: Kargomuz kurye kargo şirketleri tarafından gönderiliyor, bölümümüz Türkiye'nin her ilinde yer alıyor. Nakliye ücreti siparişlerinizdeki şehir sınırlarına göre değişir. Gerekli gördüğü takdirde, LilaKutu.com bazı ürünleri veya sevkiyatları belirli miktarlarda ücretlendirebilir veya herhangi bir açıklama yapmadan ücretsiz olarak gönderebilir. Başvurular Aras Kargo tarafından yapılmaktadır. Türkiye'nin her köşesine ürün teslim etme kapasitesine sahiptir. Bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, buna Mobil Bölge denir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimatı yapılır.