indirimkodları.com

Luisbien Indirim Kodu

Luisbien promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2021

Luisbien Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Luisbien'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 30% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Luis Bien Ödeme: Web sitemizde ki kredi kartlarımız ile her türlü kredi kartı için online tek ödemeli veya online taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Çevrimiçi ödemelerinizle, siparişinizin sonunda kredi kartınızdan ücret tahsil edilecektir.
Luis Bien İade: Alıcı bunları almadan önce sözleşmeye tabi mal / hizmet incelemek olacaktır; ezikler, kırık, yırtık ambalaj vb kargo şirketinden hasarlı ve kusurlu mal / hizmet almazsınız. Teslim edilen mallar / hizmetler zarar görmemiş ve bozulmamış olarak kabul edilecektir. ALICI teslimattan sonra dikkatle korunmalıdır. Cayma hakkı kullanılacaksa, mal /hizmet kullanılmamalıdır. Fatura ürünle birlikte iade edilmelidir. Ürünün iade koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kartınız iade edilir. Bankanıza bağlı olarak, para nızı kartınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Geri ödemeniz, ödediğiniz gibi yapılacaktır. Taksitli olarak geri ödemeler bankalar tarafından taksitle yapılır. Kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün faturası (İade edilecek ürünün faturası kurumsal ise, iade edilirken kurum tarafından düzenlenen iade faturası ile birlikte gönderilmelidir. Satın alınan ürünün satılmasının mümkün olmadığı durumlarda, satıcının bu durumdan sonraki 3 gün içinde alıcıya yazılı olarak bildirmesi gerekmektedir.