indirimkodları.com

Luzdemia İndirim Kodu

Luzdemia promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2020

Luzdemia İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Luzdemia'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 80% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Tüm ürünlerimiz çelik veya altın kaplamadır. Kaplama, tüm ürünlerin kullanımına bağlı olarak karartma riskini içerir, ancak ürünlerimizi ikinci bir lake kaplama ile kaplıyoruz. Bu renk değişimini ve koyulaşmayı önler. Mücevheratınızın ömrünü uzatmak için kremler, parfümler, alkoller ve çamaşır suyu gibi maddelerle temastan kaçınmanızı öneririz. Bununla birlikte, Luzyo'nun ürünü cam içerir, böylece su, çerçeveyle cam arasındaki camla temas edebilir.
DAHA. BİLGİ
Güvenliğinizi en üst seviyede tutmak için, kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde tutulmamaktadır. Alışveriş keyfinizin güvenliğini ve mahremiyetini sağlamak için SSL (Secure Socket Layers) teknolojisi kullanıyoruz. Böylece internet üzerinden gönderdiğiniz veriler şifrelenir ve korunur. Satın Almak İstediğiniz Ürünü Çantanıza Ekle Sat düğmesini tıklatarak çantanıza ekleyebilirsiniz. Seçtiğiniz ürün çantanıza eklendikten sonra alışverişinize devam edebilir veya sayfanın sağ üst kısmındaki "Sepet" butonuna tıklayarak sipariş tamamlama işlemine devam edebilirsiniz.