indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Madame Coco

Madame Coco İndirim Kodu

Madame Coco promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2021

En iyi fiyatlar Madame Coco'da. Bu sayfadaki Madame Coco İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 70% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Siparişiniz, onaylandıktan sonraki 7 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilir.
Teslim süreleri ve koşulları alıcıya bağlı olarak değişebilir (adrese gelmeme, teslim yetkisinin eksikliği, alıcının adresden nakliyesi vb.). Siparişiniz gönderilirken takip süreci başlayacaktır. Hesap menümün "Siparişlerim" bölümündeki ilgili siparişlere tıklayarak siparişinizi takip etmek için gereken kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz. Siparişinizi imza karşılığında kargo acentesinden alabilirsiniz.
Herhangi bir nedenle iade etmek istiyorsanız, yeniden satılabilirliği olan ürünün iade süresi teslimattan sonraki 14 gündür.
Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz ürünün iade nakliye ücreti Madame Coco tarafından karşılanır. Bu durumda Aras Kargo ile göndermek zorundasınız. Ürünü ödemeye karşı gönderebilmeniz için Aras Kargo'ya "Madame Coco" müşteri kimliğini belirtmelisiniz.