indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Markabebe

Markabebe İndirim Kodu

Markabebe promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Haziran 2021

Markabebe İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Markabebe'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 80% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

MarkaBebe'de, sitemizden online olarak verilen siparişler, sipariş formunda belirtilen zaman toleransı dahilinde her gün ve gün içerisinde belirli zamanlarda periyodik olarak kontrol edilir. Saat 16: 30'a kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoya verilir. Aldığınız ürünü, teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içinde tahrip etmeden / tahrip etmeden iade edebilirsiniz. Lütfen ürünü ürün faturası ile iade edin. Tekstil ve giyim ürünlerini açarken veya denemede yanlış bir şey yoktur. Sevkıyat sırasında hasar gördüğünü düşündüğü paketleri firma temsilcisinin önünde aç ve kontrol et. Lütfen, ürünün teslimatından sonra, kargo şirketinin görevlerini yerine getirdiğini kabul etmiş sayılırsınız.
MarkaBebe'de, kredi kartı ile ödeme, Garanti Bankası, Akbank, Finansbak, İş Bankası, Yapıkredi Bankası E-Ticaret sistemi üzerinden online olarak yapılmaktadır. Sitemizden online olarak verilen siparişler, sipariş formunda belirtilen zaman toleransları dahilinde her gün periyodik olarak ve gün içerisinde belirli zamanlarda kontrol edilir. Saat 16: 30'a kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoya verilir. Kargo şirketleri tarafından yaşanacak gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. Mağazamızdaki ürünler üretici veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir. Para kazanmak için toplu alışveriş yapmaya çalışın. Nakliye maliyetlerini düşürmenin yanı sıra çok sayıda ind rim almanıza yardımcı olacağından. Tekrar tekrar sipariş verme sıkıntısını azaltır.