indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Markalove

Markalove Indirim Kodu

Markalove promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Temmuz 2020

En iyi fiyatlar Markalove'da. Bu sayfadaki Markalove Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Markalove Ödeme Güvenliği: Markalove.com 3D güvenlik sistemi ile alışverişin anahtarıdır. Kredi kartı ve havale ödeme seçeneği ile yapılan ödemelerde maksimum güvenlik sağlayan bu sistem ile sadece istediğiniz ürünleri seçmeniz gerekmektedir. Markalove.com tüm üyelerinin alışveriş deneyimini mümkün olduğunca keyifli hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygular. Markalove'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş verirken kullanılır ve hiçbir zaman veritabanında depolanır. 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan ve bilgilerinizin gerçekten Markalove'a gönderilmesini sağlayan SSL Sertifikası kullanılır.
Markalove Return: Siparişinizin alınmasından sonraki 15 gün içinde bir ürünü iade edebilirsiniz. Ürünün neden olduğu herhangi bir kusur nedeniyle geri dönerseniz, iade süreniz 30 gündür. Ayrıca, sitemizdeki ürünler ilgili kampanya döneminde sınırlı sayıda stokla satışa sunulduğundan, bazı ürünler değiştirilemez (onlarla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz)
Markalove Refund: İade, ürünlerin depoya varması andan itibaren, iade koşullarına uygunluklarını kontrol ettikten sonra kredi kartınıza aktarılır. Bankanıza bağlı olarak, kredi kartınızla geri dönüşünüzü görmeniz 2-5 gün sürebilir. Yurt dışında ithal edilen ürünler için iptal iade işlemleri 7-15 iş günüdür. Siparişinizde kullandığınız bir indirim kuponunuz varsa, iade işlemi sırasında hesabınıza yeniden tanımlanır. Siparişinizin verildiği tarihteki indirim kuponunda kalan süre, iade işlemiyle yeniden başlar.