indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Markamama

Markamama Indirim Kuponu

Markamama promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Temmuz 2020

En iyi fiyatlar Markamama'da. Bu sayfadaki Markamama Indirim Kuponu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Siparişler 16:00 önce koymak (Pazartesi-Cuma) aynı zamanda etrafında gönderilecektir. Cumartesi günü, 12:00 kadar siparişler aynı zamanda etrafında yük iletilir. Bu saatler dışındaki istekler, aşağıdaki sanayi günü çalışma saatleri boyunca yük kuruluşlarına iletilir. Taşıma adresinin ayrılması üzerine bağlı olarak, ulaşım organizasyonu 1-3 gün içinde talebinizi iletecektir.
Genel olarak belirtilmedikçe tüm eşyalar yapımcıyla garanti altındadır. Çok fazla sorun değilse, garanti koşullarının geçerli olduğunu garanti etmek için taşıma sırasında maddeyi kontrol edin. Zarar görürseniz, kayıt tutun ve öğeyi alamadım. Maddeye yapılan değişiklikler, maddenin şekil bozukluğu veya maddenin ilk yapısının zayıflaması garanti tarafından güvenli değildir. Web sayfası www.markamama.com.tr aracılığıyla satın aldığınız maddenin bozulduğunu gözlendiği için, taşıma tarihinden itibaren 7 gün içinde çevrimiçi yardım ofisinde onlara ulaşmalısınız. Bu verilerin ardından, yük organizasyonu ile göndereceği eksikliği öğe başka bir ile destekle olacak. Düzenlenmiş madde deformitesi istemci kullanımı nedeniyle veya madde 7 gün içinde kullanıldığı takdirde, madde iade edilmez ve işlem görür. Madde dönüşü ve ikame koşulları olarak, provalar tüketici koruması 'nda 4077 No 'lu yasa uyarınca temel olarak kullanılır.