indirimkodları.com

Matmazel İndirim Kodu

Matmazel promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Haziran 2021

En iyi fiyatlar Matmazel'da. Bu sayfadaki Matmazel İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 40% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Matmazel Çanta moda trendlerini yakından takip eden güçlü ve yaratıcı tasarım ekibi yakından takip ediyor, her sezon yeni koleksiyonlar yaratıyor, aynı zamanda Türkiye'de ve dünyanın önde gelen markalarıyla şık ve birbirleriyle çantalarını çarpıcı bir şekilde moda tutkunlarıyla buluşturuyor. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sektördeki diğer şirketler arasında öne çıkan Matmazel, dünyaya açılan bir marka olma hedefiyle hareket ediyor, bu doğrultuda gerçekleştirdiği yenilik ve değişimlerle, Her gün amacına daha yakın.
DAHA. BİLGİ
Aksi belirtilmedikçe tüm ürünler üretici garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olması için lütfen kargonun teslimatı sırasında ürünü kontrol edin. Hasar gördüğünüzde, bir kayıt tutun ve ürünü almayın. Üründe yapılacak herhangi bir değişiklik, ürünün deforme olması veya ürünün orijinal tasarımının bozulması, garanti kapsamında değildir. Web sitemiz üzerinden satın aldığınız ürün hatalı, teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde çevrimiçi destek bölümümüzden bizimle iletişime geçmelisiniz. Bu bilgilerin ardından UPS kargo şirketi AV5699-Eticaret-Merkez anlaşma kodu ile yeni ürünle değiştirileceksiniz. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından kaynaklanıyorsa veya 7 gün içinde kullanılıyorsa, ürün iade edilmez ve değiştirilmez. 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereğince, başvurular ürün iadesi ve değiştirme gereklilikleri açısından esastır.