indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Mavi Jeans

Mavi Jeans İndirim Kodu

Mavi Jeans promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2021

En iyi fiyatlar Mavi Jeans'da. Bu sayfadaki Mavi Jeans İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 75% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Üstün kalitesiyle bilinen ürünleri tasarlayan ve üreten marka, lüks denim pazarında lider olarak güçlü bir üne sahiptir. Ürün yenilikçiliğinin önemini güçlendiren Mavi, 2016 yılında tasarımcı Adriano Goldschmied ile Indigo Move işbirliği gibi sektörün liderleri ve üst düzey kumaş evleriyle düzenli olarak işbirliği yapmaktadır. Adriana Lima, Elsa Hosk, Barbara Palvin ve Lucky Blue Smith gibi küresel mevsim kampanyaları.
DAHA. BİLGİ
Siparişiniz gönderilinceye kadar kredi kartınızdan tahsil edilmeyecektir. Siparişinizi tamamladığınızda, size bir sipariş onay numarası vereceğiz. Ayrıca, siparişinizin alındığını onaylayan bir e-posta alacaksınız. Siparişiniz gönderildiğinde size bildirmek için başka bir e-posta göndereceğiz ve kredi kartınızdan ödeme aldık. 2 Gün ve Ertesi Gün kargo seçenekleri ile gönderilen siparişler aynı gün içerisinde gönderilmek üzere Pazartesi - Cuma 12.00 EST arasında verilmelidir. Öğleden sonra 12.00'den sonra verilen ve hafta sonları ve tatil günlerinde verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilir.