indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Maxitekno

Maxitekno Indirim Kodu

Maxitekno promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Temmuz 2020

Maxitekno Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Maxitekno'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

"Maxitekno'daki siparişleriniz, bankanın onayından sonra 2 iş günü (pazartesiden cumaya) kargoya teslim edilecektir. Teslimat adresi, İstanbul'a olan mesafeye bağlı olarak siparişinizi 1-3 gün içinde teslim edecektir. Bu nedenle, dolu ve doğru bilgi önemlidir, hafta sonları ve tatil günlerinde teslimat yapılmayacaktır.Şimdi mevcut değilse, sorunla ilgili bir e-posta gönderilecek ve ürün stokta olduğunda size bildirilecektir.
Maxitekno'daki tüm ürünler, belirtilen diğer durumlar dışında üretici garantisinin altındadır. Güvence ön koşullarının geçerli olması için ürünü teslimat sırasında kontrol ettiğinizden emin olun. Hasar gördüğünüzde, bir rapor bulundurun ve şimdi ürünü almayın. Üründe yapılan değişiklikler, ürünün deformasyonu veya orijinal formatın bozulması garanti kapsamında değildir. Kaydetme kuralları hakkında bir konsept almak ve e-postanızda uygun fiyat kuponlarını ve bildirimleri almak için yayına abone olun. "