Melissa Shoes Indirim Kodu - 40% Indirim Ekim 2022

Melissa Shoes promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2022

Melissa Shoes Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Melissa Shoes'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 40% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

 • Tüm
 • Kodu
 • Kampanyalar
 • Ücretsiz Kargo
  Kodu

  %10 Melissa Shoes indirim Kodu

  Bitiş: 25-04-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  %40 Melissa Shoes indirim Kodu

  Bitiş: 13-04-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  % 40 Kodu

  Melissa Shoes web sitesinde site içinde en fazla 40% indirim

  Bitiş: 10-10-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
Melissa Shoes Ödeme: Biz Asya genelinde tuğla ve harç mağazaları ile yasal bir iş vardır. Size sadece %100 orijinal ürünler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda satın alma nız da memnuniyet garantimiz le korunmaktadır. Tüm öğeler Hong Kong doları cinsinden fiyatlandırılır ve tüm son işlemler Hong Kong doları cinsinden yerleştirilir. Aşağıdaki kredi kartlarını ve aşağıdaki ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz. VISA, MasterCard, China UnionPay, Alipay, PayPal, Apple ödeme ve Google ödeme. Uluslararası Müşteriler için, kredi kartınız HONG KONG doları cinsinden faturalandırılır ve kart şirketiniz işlemi işleme sırasında geçerli döviz kuruna uygun olarak sizin için ücretleri dönüştürür. Tüm kredi kartı sahipleri, kartı veren kuruluş tarafından doğrulama kontrolüne ve yetkilendirmeye tabidir. Kredi kartınızı veren kişi MDreams Online LTD'ye ödeme yetkisi vermeyi reddederse, herhangi bir gecikme veya teslimat dışı lıktan sorumlu olmayız. Tüm siparişler için, ödeme online yapmak için gereklidir. Çevrimiçi işlem işleme, ticari olarak kullanılabilen en yüksek şifreleme teknolojisi olan 128 bit SSL şifreleme kullanılarak Checkout.com tarafından sağlanır. Melissa Shoes İadesi: Müşterinin bir ürünü iade etmesi gerekiyorsa, iadeyi onaylamak için lütfen önce bizimle irtibata geçin. MDreams.com satın alınan tüm normal fiyatlı ürünler 30 günlük iade veya değiştirme garantisi için uygundur. Ürünü satın alma işleminden sonraki 30 gün içinde koşulsuz olarak iade edebilir ve tam geri ödeme veya değiştirme talebinde bulunabilirsiniz, ancak nakliye ücreti iade edilmez. Ürünün üretim kusurları varsa, değiştirme düzenlemeleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Tüm indirimli/indirimli ürünler para iadesi, değiştirme, fiyat ayarlaması veya iptal için uygun değildir. İade edilen mallar teslimat sırasında orijinal hallerinde iade edilmelidir (ayakkabı kutuları, toz torbaları veya tasarımcı ambalajları, orijinal ürünler, vb. dahil). Hasarlı veya kullanılmış ürünler kabul edilmeyecektir. Her sipariş yalnızca bir kez döndürülebilir. (Siparişinizde birkaç öğe varsa, lütfen hepsini bir araya getirin).

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Melissa Shoes

Melissa Shoes uluslararası alkışlanan ayakkabı üreticisi Grendene önde gelen bir markasıdır. Melissa Shoes için termoplastik teknoloji sadece grendene tarafından ve için geliştirilen ve tasarım, moda ve üretim için sürdürülebilir uygulama için yol açarak. Biz MDreams web sitesi Melissa her şey için bir merkez yapmak istiyorum. Bu, çevrimiçi mağazamıza göz atabileceğiniz ve en yakın stoğunuzun bulunduğu yere anında erişebileceğiniz anlamına gelir. Daha da önemlisi, melissa ülkesinde olan tüm eğlenceli şeylere erişebilirsiniz. Tüm Melissa plastik ayakkabı sıfır atık ethos ve malzemelerin yaşam döngüsüne özel dikkat ile oluşturulur. Melissa fabrika su ve atık% 99,9 geri dönüşüm, ve gelecek sezon toplama içine overstock stilleri geri dönüşüm. Melissa ayakkabısı etrafta dolaşıyor. Son 30 yılda 50 milyondan fazla Melissa plastik ayakkabı üretildi.

40% indirim

Bu sayfada, Melissa Shoes için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

Melissa Shoes ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar