indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Melissa Shoes

Melissa Shoes Indirim Kodu

Melissa Shoes promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2022

Melissa Shoes Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Melissa Shoes'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 40% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Melissa Shoes Ödeme: Biz Asya genelinde tuğla ve harç mağazaları ile yasal bir iş vardır. Size sadece %100 orijinal ürünler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda satın alma nız da memnuniyet garantimiz le korunmaktadır. Tüm öğeler Hong Kong doları cinsinden fiyatlandırılır ve tüm son işlemler Hong Kong doları cinsinden yerleştirilir. Aşağıdaki kredi kartlarını ve aşağıdaki ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz. VISA, MasterCard, China UnionPay, Alipay, PayPal, Apple ödeme ve Google ödeme. Uluslararası Müşteriler için, kredi kartınız HONG KONG doları cinsinden faturalandırılır ve kart şirketiniz işlemi işleme sırasında geçerli döviz kuruna uygun olarak sizin için ücretleri dönüştürür. Tüm kredi kartı sahipleri, kartı veren kuruluş tarafından doğrulama kontrolüne ve yetkilendirmeye tabidir. Kredi kartınızı veren kişi MDreams Online LTD'ye ödeme yetkisi vermeyi reddederse, herhangi bir gecikme veya teslimat dışı lıktan sorumlu olmayız. Tüm siparişler için, ödeme online yapmak için gereklidir. Çevrimiçi işlem işleme, ticari olarak kullanılabilen en yüksek şifreleme teknolojisi olan 128 bit SSL şifreleme kullanılarak Checkout.com tarafından sağlanır.
Melissa Shoes İadesi: Müşterinin bir ürünü iade etmesi gerekiyorsa, iadeyi onaylamak için lütfen önce bizimle irtibata geçin. MDreams.com satın alınan tüm normal fiyatlı ürünler 30 günlük iade veya değiştirme garantisi için uygundur. Ürünü satın alma işleminden sonraki 30 gün içinde koşulsuz olarak iade edebilir ve tam geri ödeme veya değiştirme talebinde bulunabilirsiniz, ancak nakliye ücreti iade edilmez. Ürünün üretim kusurları varsa, değiştirme düzenlemeleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Tüm indirimli/indirimli ürünler para iadesi, değiştirme, fiyat ayarlaması veya iptal için uygun değildir. İade edilen mallar teslimat sırasında orijinal hallerinde iade edilmelidir (ayakkabı kutuları, toz torbaları veya tasarımcı ambalajları, orijinal ürünler, vb. dahil). Hasarlı veya kullanılmış ürünler kabul edilmeyecektir. Her sipariş yalnızca bir kez döndürülebilir. (Siparişinizde birkaç öğe varsa, lütfen hepsini bir araya getirin).